Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet rendbehozni a...

Hogyan lehet rendbehozni a szélvédő karcosságát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
csere ha annyira zavar.
2010. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fel lehet políroztatni! Olcsóbb mint a csere!!!
2010. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kalapáccsal, ha nagyon karcos és nagyon zavar.
2010. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szélvédőt nem polírozunk, minden esetben torzítást okoz, ami nagyon zavaró tud lenni.

Csere a megoldás.

2010. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha repedt is, akkor a bevásárlóközpontok parkolójában megjavítják :)
2010. nov. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10 kg-os kalapáccsal
2010. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Smirlivel. Csak fontos, a legdurvábbal kezd el csiszolni, ez lehozza a bogár zsírokat, port, kormot és aztán vagy négy szemcsemérettel térj át a polírozó vászonhoz! Mi buszokat csinálunk ezzel a technológiával.
2010. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
figy ha annyira karcos, verd ki a szélvédőt a kcosidból, arra ügyelj h belülről üssed kifele, ez csak egy jó tanács mert én fordítva csináltam és nem lett jó, aztán már nem is lessz karcos.
2010. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Szélvédő otthoni cseréje? Tovább lent.

Megrepedt sz első szélvédőm, ki kell cserélni, már vettem egy bontottat, az lenne a kérdés, hogy otthon ki lehet-e cserélni? Ragasztott a szélvédő. Van műszaki érzékem, szerelem is az autót, de ilyet még nem csináltam. Ja, és ha igen, akkor elég csak a ragasztót...

Ha nem veszek parkolójegyet hanem csak kiteszek a szélvédő mögé egy táblát hogy "áruszállítás" akkor nem büntetnek meg?

És ha a parkolóőr észreveszi mikor pont megyek vissza az autóhoz csak simán egy büntetést írna vagy feljelent vagy mi a következménye? (normális válaszokat kérek és azokat előre is köszönöm)

Esőszenzor utólagos beépítése, hogyan lehetséges?

Golf V ről lenne szó (2004-es). Megsérült a szélvédő így kicserélem és gondolkodom az esőszenzoros változaton. Mire lenne még szükségem, hogy a rendszer működjön? Kb. mekkora költségre számíthatok?

Hővisszaverő szélvédő miért jó vagy miért rossz?

Van-e valakinek ilyen és meg vagytok-e vele elégedve? Érdemes beszereltetni?

Görbe karosszéria és szélvédő megfér egymással?

Az A oszlop megvan görbülve mivel az autó fejreált,de jelenleg nincs pénzünk,szerelőre a kocsi meg kell a munka miatt,így nekiláttunk mink helyrehozni,és majd megcsináltassuk rendesen,ha lesz rá pénz ,de addig is szeretnénk használható állapotba hozni. Kb 2-3...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!