Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utolsó jó tanács az elméleti...

Utolsó jó tanács az elméleti vizsgámra?

Figyelt kérdés

Ma lesz a vizsgám kreszből M kategóriában.

Aki csinált annak hogy sikerült és izgultatok-e?

Esetleg azt is leírhatnátok hogy mennyi pontszámotok lett?


2010. nov. 16. 10:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Attól ne félj az nem nehéz, én mondjuk már 4 éve raktam le, sőt azóta meg van B-re is, és én 1 pontot vesztettem anno, nem olyan nehéz.
2010. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utolsó jó tanács? Hmm.. Talán az, hogy ülj le egyedül csendben valahová és gondold át alaposan azt, hogy mindent, amit eddig tanultál, elronthatod, ha ideges vagy. Egy módon tudod a lehető legjobban kamatoztatni az eddig tanultakat, mégpedig ha nyugodt vagy, kiüríted a fejed, nem gondolsz a vizsga előtti és közben pár óra alatt semmi egyébre, csak az előtted álló feladatra. Rágd meg többször is a kérdést, és válaszd ki a szerinted legjobb megoldást.


Kb. ennyi. Sok sikert! :)

2010. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat :)

Várom a többiek válaszát is hogy nekik hogy sikerült és milyen tanácsot adnának vizsga előtt hogy ne legyek ideges?

2010. nov. 16. 10:51
 4/11 anonim válasza:
Én holnap vizsgázok B kategóriában. Szerencsére tudok otthon tanulni mert kicsit betegecske vagyok :)
2010. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki tudja az anyagot az nem ideges... Ha ideges vagy, akkor inkább tanulj, mert az azt jelenti, hogy vannak hiányosságok...
2010. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én csak egy kicsit voltam ideges, lesz ami lesz alapon mentem be a terembe, aztán kb negyediknek végeztem és simán átmentem.

Amúgy megy előtte annyit gyakoroltam szgépen, hogy megjegyeztem a kérdésekre a válaszokat :)

2010. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat.

4 perc alatt végeztem és 1 hibapontom lett :)

2010. nov. 17. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

:)

Akkor most jön a könnyebb része, a gyakorlat.

Szerintem élvezni fogod, én is élveztem.

2010. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én nyáron akarom letenni a motor vizsgát.

Meddig fog tartani ?:O

2010. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, biztos élvezem majd mert már így "feketén" is szoktam néha menni füves pusztába.

Bár a gyakorlatot tavasszal fogom elkezdeni mert télen úgy se fogok motorozni...

2010. nov. 18. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!