Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Osztrák rendszámot használ...

Osztrák rendszámot használ itt valaki?

Figyelt kérdés
Szlovák, vagy osztrák rendszámon gondolkozok. Azt tudom, hogy szlovákoknál minden olcsóbb lenne mint Magyarországon de azért egy osztráknak magasabb presztizse van. Milyen plusz költségek terhelnének vele? Úgy hallottam a biztosítás drágább lenne.
2010. nov. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy osztrák rendszámtól nem leszel májerebb, a szlovák rendszámra pedig már vadásznak
2010. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a májerség a lényeg.. Unión belül pedig semmilyen rendszámra nem vadásznak, mert teljesen legális a használatuk.
2010. nov. 22. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
az osztrák rendszám kb ugyanannyiba kerül mint a magyar úgyhogy nem sokkal lennél előrébb
2010. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért tart itt az ország...
2010. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Ha teljesen legális lenne, akkor a vámosok miért tartottak razziát a külföldi rendszámok miatt?
2010. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2. nak köszi!!


Union kívüli rendszámok miatt tartottak razziát, mert azokkal vámhatárt lépnek. EUn belül pedig nincs vám.

2010. nov. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!