Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy amerikai autót...

Ha veszek egy amerikai autót rakhatok rá NYPD-s matricákat (rendőr)?

Figyelt kérdés
Úgy megcsinálni, hogy egy amerikai rendőrautó legyen. Villogókat csak sárgát tenni rá, mert a kék-pirosat nem lehet azt tudom. De csak a matrica design-ra gondolok.
2010. nov. 28. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát rosszul tudod, mert a sárga is engedélyköteles ...


a többibe nem tudnak belekötni, mármint NYPD matrica stb, bár sztem a POLICE szóba igen, az tuti nem fog nekik tetszeni

2010. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
bár az is igaz, hogy ha a f@sz polgárőrségi autók kiteszik magukra a matrix police feliratot, elvileg tök illegálisan, akkor miért is ne tehetnéd ki te is? hivatkoztz erre, aztán majd elhallgatnak
2010. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja és kérdésem, amúgy jó az ötlet:

-milyen autó lesz

-milyen lámpát teszel fel rá? (gondolom akkor a villogók, fények terén otthon vagy, ez érdekelne)

2010. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nos autót még nem tudom, csak nézegetem, de valami ilyesmire gondoltam:

[link]


Fények terén meg igen otthon vagyok, a mostani autóm is tele van minden baromsággal, szal ezeket szeretem beleszerelni a kocsiba. Persze a legegyszerűbb lenne ilyet rakni bele:

[link]

2010. nov. 28. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1986 Chevrolet Caprice » 9C1


[link]


itt leírja a srác az átalakítást, szerintem érdemes átolvasni ezt a 11 oldalt :)

2010. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja hogy amolyan fedett autót akarsz és nem járőr autót? mert ez nem nag yszám persze, meg olcsón meg is van, csak azt hittem valami komolyabb fényt akarsz a tetejére, mert New Yorkban most már mindegyikre Federal Vector 7-es fényhidat tesznek, de ha otthon vagy ezekben, akkor tudod melyik ez, állat jól néz ki, csak hát mint mopndtam, vigyázz, mert akár még a színtelen fény is szabálytalan ! hiába nem kék-piros !! szóval ezt nehéz lesz elintézned sztem, ha csak nem a sárgára kérsz hivatalosan engedélyt, aztán akkor feltehetsz tök szép nagyot is ...
2010. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sárga villogó is tilos. 50k a bünti ha elkapnak.
2010. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tom még tényleg milyen autó lesz. Az se rossz amit mutattál, sőt!!! Arra gondoltam, hogy csak sima búrát rakok rá amit úgy csinálok meg, hogy egy pattintásra be lehet rakni villogót alá. Abba csak nem kötnek bele a rend őrei.
2010. nov. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!