Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BATTERY CHARGE FAULT MI LEHET...

BATTERY CHARGE FAULT MI LEHET A PROBLÉMA, HIBA? PEUGEOT 307. KÖSZI.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lemerült az aksi.
2010. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cserés az akksi mert már a végét járja!
2010. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
"BATTERY CHARGE" = Elem töltés. Azaz cserés, meghalt az akksid.
2010. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap raktunk be egy másik aksit,azzal jöttem haza,vagyis volna,ha ismét ki nem irja,és végül hazahúztak.A végén a műszerfalon lévő összes ikonra rossz(fault )jelzést írt,és befékezte a kocsit.A szerelő is aksi gondot mondott telefonban,és hogy a kocsi eltárolta a hibát,a sz.gép,de akkor az új akksira vajon miért csinálta ezt?Ma remélem megtudom,és nem fog túl sokba kerülni.
2010. dec. 3. 08:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a gyors válaszokat,mindenkinek.
2010. dec. 3. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a töltéssel, generátorral lesz baj, azért halt meg az új akksival is, leszívta ami volt benne, de nem töltötte fel.
2010. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ,sajnos nagyon úgy tűnik,a szerelő is azt mondta tegnap,hogy a generátor a baja.Szia!!
2010. dec. 4. 10:55
 8/8 demo8 válasza:

Helo

Nekem is ugyan ez volt a problémám generátor nem töltött rendesen. elvittem felújítatni 1 nap alatt kész is lett csapágyat szénkefét, és valamit a szénkeve körül cseréltek ki. kb 10 ezer forintba került a felúlyítása de úgy kaptam vissza mint ha új lenne. le is homokszórózták. és hála istennek minden helytejött

2011. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!