Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autón kis meghúzással keletkez...

Autón kis meghúzással keletkezett karcokat mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Az autó oldalát sajnos egy kicsit meghúztam egy kis részen és azon a kis részen elég karcos lett, lettek enyhe, és mélyebb karcok. Házilag mivel és hogyan lehet eltüntetni, enyhíteni a karcokat? Nagyon fontos lenne, és jó lenne olcsón. Ha lehet, az egyes megoldásokhoz árat is írjatok!
2010. dec. 4. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
csodaszer nincs. Esetleg polírozással az apróbb karcok eltüntethetőek, a mélyebbek esélytelenek.
2010. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen esetekre flakonos autópolírt használok,ami kb 1300 ft.Autósboltokban,de Metroban,Tesco-ban is lehet kapni,annyi,hogy ha az egész autót át akarod kenni vele(érdemes!)az kiicsit melós:)Miután elkened rajta a folyadékot,hagyni kell vagy egy fél órát száradni,aztán egy puha ronggyal szépen,aprólékosan,körkörös mozdulatokkal fényesre polírozni.Ezzel szépen elsimíthatóak a karcnyomok is(pedig egyszer én is közelebbről megnéztem ám a szomszéd bokrát!)és nagyon szép fényes lesz tőle az autó.
2010. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj, volt valami reklámban egy ilyen krém, ami a kisgyerek horzsolásait is meggyógyítja, aztán bekeni vele az autót és hipp-hopp eltűnik a karcolás. :D

De nem emlékszem a nevére :(

2010. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

karcolj mellé egy nagyobbat, így a kicsit már észre sem fogják venni :)



Amm, komolyra véve, polírozás, viszont azt ne akard megúszni olcsón. Esetleg ha egy szakember azt mondja, hogy polírral nem lehet eltüntetni akkor fényezés. Ezen lehetőségek egyike sem olcsó.


Házilag lehet nem érdemes...

2010. dec. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:06


Neogranormon:))

2010. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
polírral eltüntethető a nagyja.
2010. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, lehet hogy a későbbiekben lesz erre megoldás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__135..

2010. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!