Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek nagy általán...

Mi a véleményetek nagy általánosságban az Opelekről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem mindig opelom volt igaz volt melette mindig más autom is, de az opelre nem tudok panaszkodni, astráim voltak, benzines 1.6 meg diesel 1.7 csak ajánlani tudom! majd most jönnek a BMW fanok és lehurrognak, abbol köszönöm NEM kérek!!!!!
2010. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az Opel a német suzuki. Megbízható olcsó, csak az Opel jó. De semmi extra. Egyszerű közlekedési eszköz. Bár az újak egész jók kezdenek lenni.
2010. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja, csak hozzáteszem, hogy nekem 2 Opelem volt, ezen kívül még összesen 4 Opel szolgált (szolgál) a családban, mindegyik megbízható. És mindenki szereti. Én viszont váltottam 5 évvel ezelőtt egy másik márkára, szerintem ők ugyanis jobb kocsikat gyártanak, főleg ár/érték arányban.
2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Opel sosem kop el.
2010. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az Opelt, ha lesz saját kocsi akkor azt szeretnék venni.

Szerintem jó autó, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak vele.

2010. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jók az Opelok csak nekem formára kicsit unalmasnak néznek ki mondjuk egy Fordhoz képest utóbbi 6 évben volt 2 autócsere és mindig az volt h most Opel v Ford de a kinézet miatt lett 2 szer is a Ford.
2010. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
G astrám van.Kiüthetetlen.Kicsit fapados, de ha költesz rá csajozni is elég, és családnak is.Nem unalmasak, csak puritán letisztult formájuk van.Apró finomságok jellemzik, mint egy 323as BMW-t pl.
2010. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt a családban opel. Én is vezetem, bár csak pár km-t mert még nem volt akkor jogsim.

Régi autó volt de erős volt ahhoz képest hogy 1.4-es motor volt benne és nem is fogyasztott 6 liternél többet.

2010. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ár érték arányba elfogadható, de ha használtat veszel akkor a kasznit nézd jól át mert az opel betegség, hogy hamar elkezd rohadni. Persze most nem egy 5 évesről beszélek. Tudom mindjárt jön valaki akinek 50 éve opelje van és neki még szalonállapotban van. A lényeg jó autó de a kasztni az nem a legjobb...
2010. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 9 éves Omegám van és eddig meg vagyok vele elégedve.

Volt már astra is a családban és eddig csendben tették a dolgukat. Valóban szerettek rohadni, de a mostani Omegámon csak hátsó ablaktörlő mellett van egy pukli,de javitva lesz.

Mindent összevetve, olcsó, megbizható autók és pofon egyszerű szervizelni ráadásul az alkatrész is olcsó.

2010. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!