Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MBK Booster/Yamaha BW's. Ki...

MBK Booster/Yamaha BW's. Ki mit tud nekem elmondani általánosságban a típusról?

Figyelt kérdés
illetve ha tuninggal várható teljesítménynövöekedés érdekelne. nemrégiben egy ismerős hozzámvágott egyet nagyon viharvert állapotban, most fűztem újra a blokkot kapott egy polírozott 70-es hengert 2gyűrűs dugattyúval, mi lesz a várható végsebesség?
2011. máj. 3. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 70eshengertől,ha nem változtatsz máson, nem fog jobban menni. Alap , hogy nagyobb karburátor kell rá, legalább 17,5mm-es, és egy rezósat, ha ezek megvannak, és szépen jár a motor,lehet hangolni a hajtást. Görgőket kell benne cserélni, kontrasztrugót, és kuplung rugót. És ha a végsebesség még mindig nem elég,végáttételt kel lecserélni, de azt csak akkor bírja a moci,ha elég erős lett a tuningtól. (és persze ha jó állapotú afőtengelyed, csapágyak,stb)
2011. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rezós a kipuff, kimaradt
2011. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, azt kihagytam, hogy egy előző tulaj már rakott rá egy a gyáritól nem mértem, szemre 16 körüli az átmérője, és van rajta egy kipu, ami ugyan nem rezós, de egy elég életképesnek tűnő gianelli dob, és mondta hogy a kuplungot is megerősítette. Így a motor simán ment 75-80-at velem az ötvenes gyári hengerrel és dugóval, pedig 120 kiló körül vagyok. elment az olajzás, és megsült a dugó, meg megkaparta a hengert, és ekkor döntöttem egy 70-es henger, és a keverékezés mellett. De ha már szétszedtem csavarról csavarra felújítom az egészet. Ja és a főtengely is jó állapotban van. mire érdemes még komolyan odafigyelni?
2011. máj. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!