Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most olyan nagy divat lett az...

Most olyan nagy divat lett az a BMW? MIndenki csak BMW-zik.

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre, hogy divat lett volna. Pár hónappal ezelőttig boldog-boldogtalan autót vett (0% önerővel, 120 hónapra), azok közt természetszerűleg több volt a BMW is, mint 8-10 éve. Lehet, hogy csak jobban feltűnnek a BMW-k, mert a gyár új formanyelve látványosabb, mint a régi volt és bekerült a típuspalettába néhány extravagáns, magamutogatásnak is tökéletesen megfelelő autó (főképp a 6-os sorozat és az X6).
2009. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vicces a kép:D


De nagyon remélem, hogy ebből nem lesz divatautó. Nekem is BMW-m lesz az biztos. Csak én már évek óta rajongok érte:D

2009. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem en itt arrol beszelek, hogy ezen az oldalon mindenki csak BMW-rol beszel ha autorol van szo.
2009. jan. 28. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

A BMW-nek az a baromi nagy előnye, hogy élmény vezetni.

DE: rengeteget fogyaszt, télen szinte lehetetlen vele közlekedni, ha megáll, akkor megállt... stb stb stb... ja és rohadt drága és a szervíze is nagyon drága...

De BayerischesMotorWerk....

Amúgy most leállt a nap 10 napra itt Dingolfingben...

Az előző hónapban a BMW gyár dolgozóinak, ismerőseinak, családtagjainak volt egy akció (avilágválságmiatt), hogy 45%-al vehettek meg vadiúj autókat...

Mert túl termelés volt és nem volt a gyárban elég hely az újonan legyártott tütüknek...

Mi is akkor újítottunk be :o)

De most, hogy ekkora hó van.... Azért a párom csak az én kis Fordommal jár, mert a hátsókerék meghajtással nem tud elérni a munkahelyéig... szóval erről ennyit...

2009. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert Magyarországon alapvetően németautó-mánia van. "Mert a német az igazi minőség, a francia meg a japán csak hulladék". Német autók közül pedig az Audinak nincsenek itthon nagy hagyományai (a késői '70-es évek óta ismert mifelénk), a VW annak idején népautó volt, a Mercedes pedig az elérhetetlen kategóriát képviselte és a '90-es években sok rossz előítélet kapcsolódott hozzá. Így a BMW maradt meg a legtöbbek számára presztízsautóként.
2009. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
A BMW szervízigényesebb mint az audi-vw, mégis a BMW. ???
2009. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mert sajnos népautó lett. És igen, nem zsebből fizeti ki a kocsit, mint az igazi BMW-sek!!!Sokan sajnos csak divatból vesznek, de ismerni nem ismerik!Az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő BMW-t vevő embereket útálom!!!!!
2009. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk BMW E30-asunk van, 316ia, soros négyhengeres M40 motor, 1598 ccm, 102 LE, és csak 7,2 liter a fogyasztása, és nagyon megbízható, télen-nyáron egy prüttyre indul :D stílusos és szép, sosem adnám el :D én ha felnőtt leszek (most 14 éves fiú vagyok) egy 320d-t szeretnék, 2000-es évjáratút.
2009. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok hülyeséget olvastam itt...


18 éve BMW-vel járok,az apámnak a 60-as évek óta az van,baráti köröm 80-ának is.

Tehát nem kontár hülye vagyok...


M3-am és egy X5-öm van!

M3-al még nem tudtam 11 liter fölé vinni a fogyasztást,budapesti vagyok sokat használom városon,pályán pedig nyomom neki ahol lehet.


az X5-el szintén az a helyzet a rekord amit fogyasztott télen 12 liter...


Igaz,nem idősek a kocsik...,nem leharcoltak.

Tévhit,hogy a bömösök sokat zabálnak!

1,3-1,5-ös Suzukik simán megzabálják a 8 litert....,lehet viszonyítani...

2010. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van!!! ;)

nekem is BMW-m van 316i és 7literrel eljárkálok

am meg a kérdésre a válasz h divat?!

a Beamer nem divat,a Beamer maga a stílus:P

2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!