Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőnek, Értsd: friss jogsiho...

Kezdőnek, Értsd: friss jogsihoz, milyen kis költségvetésű autót ajánlotok, amit azért használni is lehet? 150 ezer forint van rá!

Figyelt kérdés
most csak azért ennyi, mert ha ezzel az árral felmegyek a patkára véletlenül, nem fogom annyira sajnálni, mint egy fél milliósat....
2011. márc. 4. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

átírás: 20-50000 Ft

Eredetiségi vizsgálat minimum: 20000 Ft

Esetleg új forgalmi 6000 Ft

Ez csak maga 76000 Ft

---------------------------------------------------------

Akkor még hol van a az autó amit te 74000 Ft-ért megvettél és ami talán még gurulni is tud 74rugóért ???

Valamivel nagyon nem vagy tisztában úgy tűnik!

Ez nem úgy van mint a piacon,miután kifizetted a kiló paradicsomot oszt viszlát Piroskanéni ! :D

2011. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mikor friss jogsim volt 100ért vettem egy porsche motoros seat ibizát!fogyasztása 5-6 liter volt,nagyon JÓ állapotban!!!!mikor megvettem(nálam ez alap dolog mikor kocsit veszek)vezérmüszíj csere,olaj,szürök!2 évig volt meg,azalatt műszakiztattam is amit hozzá kellet vegyek:2 hátsó lengéscsillapítót(felújitották)meg fékbetéteket cseréltem rajta!ennyi!lehet kapni potom pénzekért is jó autót kapni de KI KELL FOGNI!!!sokáig kell keresni és lehetőleg magánembertől kell venni!amugy ha egy autót 160-170be árulnak és azt mondod kp-ra adsz 150et rögtön,80% hogy odaadják!még1 gondolat:nem értem miért kell leoltani a másikat ha ennyit szán a kocsira,elsö autónak olcsót kell venni 100-200 körüli összegért(azt lehet törni,zúzni,gyakorolni rajta a szerelést)mikor már kellö a tapasztalat akkor jöhet majd kicsit drágább!nekem a 3.kocsim audi 80as 150ért vettem ráköltöttem 70ezret és tipp topp autót csináltam belöle,üzembiztos,tökéletes állapotú!
2011. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha szerinted Porsche motor Seatot vettél akkor te is értesz az autókhoz!

A Porsche system az nem azt jelenti ugyanis, hogy Porsche motoros hülyegyerek.

2011. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak akik tudtak írni a kérdésre. a többit pedig, ha lenne egy törlés gomb, ami sajnos nincs, törölném a francba, mert nem tartozik a kérdésre. kimondtam az elején, hogy ha nem tudtok válaszolni, ne írjatok!


ÜDV!

2011. márc. 5. 13:36
 15/16 anonim ***** válasza:

Próbáltunk segíteni, ki, hogy minneki a maga módján, arról, hogy egyáltalán nemvetted az adást, és továbbra is ragaszkodsz a hülyeségedhez már nem tehetünk.

Annyi igaz, hogy autót nemszabad első ránézésre venni, sokáig kell keresni, szerezz némi tapasztalatot.

Skodát nem ajánlom, még az újat se, Trabantot, már a lada kiütötte, nincs annak semmibaja, sőt, komolyan nagyobb presztizs értékű mint egy Suzuki, de ugyanolyan vékony.

Marad a Lada, azis volt már alatta, kenyér szervó tömör vas, nemtúl kedvező fogyasztás, folyamatos apró hibák, de nemvészes.


De az elöző oldalon már linkeltem 2 autót, amit komolyan mernék ajánlani.

Részemről ennyi, ha ezekután is 150 ból akarsz autót venni, és arra rögtön másik 150 et rákölteni, ám legyen, én befejeztem.

Üdv

2011. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egy skoda 120L el kezdtem 10éve. Szerettem nagyon, de bizony szerelgetni is szeretni kellett. Ez már csak ilyen. Én is azt tanácsolom, hogy inkább olyan 4-500 ezer körül nézz ki egy gépet, és ne abból indulj ki mi lesz ha meghúzod/töröd! Arra majd jobban figyelsz legalább! Autót nem nagyon akarok ajánlani, amit gondolsz...
2011. márc. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!