Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó, a Volkswag...

Melyik a jobb autó, a Volkswagen vagy a Fiat, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 09:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
Fugg a tipustol es evjarattol, de szerintem a Volkswagen megbizhatobb. Nekem Fiat Bravam volt, es VW Golf III. A Golffal sokkal jobban megvoltam elegedve muszakilag, vezetese is stabilabb volt, de a Brava viszont jol nezett ki, eleg jol eltalatak a belso designt is. Mindent osszevetve azert en VW-t vennek ujra.
2009. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is a VW-re voksolok.
2009. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én más márkát mondanék, de ha csak a kettõ közül lehet választani akkor inkább VW.
2009. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm eddigi válaszokat

mondhattok más márkát is

melyik manapság a "legjobb", "legmegbízhatóbb" autómárka?

2009. febr. 19. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Legmegbízhatóbb a Suzuki :) De tényleg. Iszonyatosan kevés szervízeléssel jár a régi Swift is és az új is. Viszont nem túl kényelmes, nem tetszik egyik sem külsőre-belsőre, és nem jó velük ütközni.

Biztonság szempontjából Volvo :D A legnyagyobb gond vele az ára... Viszont szintén elég megbízhatóak.

2009. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is VW-t választanám mindenképp. Nem is volt és nem is lesz másfajta autóm nekem. Biztonság szempontjából tényle a Volvo, vagy pedig a Saab. De én sajos árérzékeny vagyok:(
2009. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, csak 3 F betűset nem szabad: Fordot, Fiatot, Fhansziát :D
2009. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
aki azt mondta, nem szabad Fordot, az hülyeséget beszél. az egyik legjobb autó szerintem (bár tény, régen én sem szerettem...de 3 év tapasztalata van mögöttem). Fiatot semmiképp se vegyél. dolgoztam Fiat szalonban, hát, láttam ezt-azt. egy trágya.
2009. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha a kettő közül kell választani, akkor VW! De ha mondhatok mást is: Opel, Mazda
2009. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkepp Volkswagent vegyel, Ausztria, Nemetorszagban ebbol a markabol latsz a legtobbet.
2009. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!