Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek "tuningolt" autója...

Akinek "tuningolt" autója van, azt tényleg h*lyének nézi mindenki?

Figyelt kérdés

Sokszor van akinek van egy kevésbé jó autója, és rákölt dolgokat, matricákat, kerekeket, légterelőket...

Biztos mindenki érti milyen autókra gondolok, sok van az utcákon.

És sokan mondják, hogy mindenki h*lyének nézi az ilyen fiatalokat, mert azt hiszik most menő kocsijuk van, közben röhejesek...

Tényleg mindenki annak hiszi őket?


2011. márc. 16. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsó,honnan veszed hogy belsőleg nincs benne semmi? Attól hogy nem mindig van túráztatva a járgány lehet benne cucc.
2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

@18:17

Pont rólad szól ez a poszt... Majdnem olyan vagy, mint aki 8 millióért épített Ladát. Annyi különbséggel, hogy ő egy szimpatikus fanatikus, te meg egy átlag astrás, attól függetlenül, hogy mennyit költöttél rá.

2011. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21-es alufelni? :D :D :D Muhahahahahahaha... meddig ér, a szélvédőig? Be sem fér egy G astra alá 21 col. Képet! :D
2011. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem G astra és mint mondtam átalakított egészségére ha hülyének néz, gondolom még sose tévedt ki gyorsulásira. Inkább az a hülye aki így gondolkozik mint te.
2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem speciel alapból nem jönnek be azok a tuningolt kocsik, amiken nos meg sparco meg anyákínja matricák vannak, szárnyak, spoilerek stb.

Minimalista vagyok így a gyárilag tuningolt autók jobban tetszenek vagy azok amiken megtartották a gyári kinézetet, picit leültették és nagyobb felnit rá, mint pl: [link]

2011. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen viccesek. Majd rájönnek, hogy szarból nem lehet várat építeni.
2011. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzetek ki egy értelmes tuning találkozóra/show-ra ott elég szép igényes autókat is lehet látni
2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hehe, még gyorsulni jársz vele... Az eszedbe sem jut, hogy az a ronda 21 collos malomkerék kétszer nehezebb, mintha megtartottad volna a 14-es gyári acélfelnit...
2011. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mint írtam ahol lehet ott könnyítve van, a kasztni is tehát amit rádob a felni azt visszahozza másutt szóval nem nehezebb. :)
2011. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!