Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a mai gazdasági...

Szerintetek a mai gazdasági helyzetben érdemes családi vállalkozásként kamionos fuvarozó céget alapítani?

Figyelt kérdés

Fontolgatjuk a családdal, hogy belevágunk!

Szakmai tudás,tapasztalat adott!

Kíváncsi vagyok a véleményekre!:)


2011. márc. 20. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az anyagi tőke rendelkezésre áll,akkor már csak kapcsolatokra van szükség.Ha van olyan ismerős(ügyfél,partner) aki kezdésnek tud annyi melót adni hogy gazdaságosan beinduljatok akkor megéri belevágni.Kapcsolatok nélkül nem!
2011. márc. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az jelenlegi üzemanyagárak miatt elég durva...

De lehet, hogy épp ezért lehettek kis cégként életképesek (ha nagyobb rezsijű egyéb cégek alá tudtok ajánlani).

2011. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy lesz folyamatos megrendelésed, akkor bármilyen vállalkozást érdemes beindítani.

Hiába van szaktudás, gép meg munkaerő ha nincs megrendelés.

Én a megígért fuvarok alapján végeznék egy kihasználtság számítást. Az eredményt elosztanám kettővel. ( Mert szegény aki még ígérni sem tud, és talán fele bejön az ígéreteknek. ) Ha így is megéri akkor érdemes belevágni. Szerintem.

2011. márc. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hova szerződnél le? Honnan kapnád a munkát?

Ha azt írod hogy szakmai tudás,tapasztalat adott,akinek adott az hány éve van a szakmában? Ezek fontos dolgok, ha egy kicsit is értetek a fuvarozásba,tudnotok kell milyen hirig van a szakmába. Belföldre vagy nemzetközire gondoltatok? 10-éve vagyok a nemzetközibe,én bizony nagyon meggondolnám.

2011. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
01:54 is cég sosem fog nagy cég alá ajánlani mivel nekik 1 minimálios haszon isb elég annyi kamion mellett nemugy mint annak akinek 1-2 kamionja van
2011. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És amugy NEm nem ajánlom mivel ne csak az üzemanyaggal számolj hanem alkatrészek,midnenféle adó, ha sofőröd van annak a fizetése + a járulékok
2011. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs munka a fuvarozásba mostanság, úgyhogy fuvarozni elkezdeni most öngyilkosság. Ez tapasztalat!
2011. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi (hol én, hol más)sokszor kényszerszabin vagyunk, mert nincs munkánk. Több 3.5 tonnásunk van, hogy bemessünk a korlátozott övezetekbe is, és semmi munka nincs.
2011. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!