Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-as Golfot kezdőkocsinak?...

3-as Golfot kezdőkocsinak? Helő pls teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Üdv!

Teljesen tanácstalan vagyok.Hallottam róla hideget meleget 500k -t szánnék rá mindennel együtt átírás és kötelező szervizek. Linkelnétek esetleg?

És Golf tulajok a ti véleményeteket is meghallgatnám miért szeretitek/utáljátok az autót.


2011. márc. 22. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

1.9 tdi verhetetlen. [link] ez nincs Mo-n forgalomba helyezve de egész jó. a szöveg kamu szerintem de a kocsi adhatná.


vagy benzinesbe ez:

[link]

2011. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kegyetlen jó kis kocsik!

Hasonlóak a VW Poloval, Seat Ibizával!

Volt közöm Golf3-hoz de most Ibizám van ugyanolyan motorral!

Szétverhetetlen, kicsit zörög itt ott, nyikorog de minden alkatrészt gumicukorért adnak hozzá!

Mennek mint az állat, kényelemről annyit hogy meg lehet szokni és utána olyan mintha a kedvenc foteledben ülnél!

Rosszat csak a japán, francia, olasz autó imádók tudnak róla mondani de ők is csak azért mert nem akarják dícsérni a VW konszernt!

Nézegess Ibizát, Cordobát, Polo-t is csont ugyanazok mint a Golf csak talán kicsit formásabbak(szerintem)

2011. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na ez hülyeség, mert pólónk van és 2 kalap kaka.
2011. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán jó kis kocsik és tényleg nem nagy kavicsért vehetsz hozzá mindent akár bontóból,akár újonnan. Egy a lényeg,tudd kitől veszed. Nem árt ha ismered az előző gazdit és esetleg láttad miként használta.
2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! esetleg még valaki?
2011. márc. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!