Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinból (B. Kat jogsi) eddig...

Rutinból (B. Kat jogsi) eddig volt 4 órám, de teljesen össze vagyok zavarodva, hogy mit hogyan, miért csinálunk, főleg a hátramenet, na meg ez a tötymörgés kuplung fel le kapcsolgatás (Disel a kocsi) szerintetek még belejövök vagy vegyek plusz órát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A hátramenet: ha bemész egy utcába pl és tolatnod kell.

Elindulások: hogy a kuplungot és a gázt megtanuld kezelni.

Parkolás is kelleni fog.

Dobon elindulás is kell: pl ha állsz egy piros lámpánál és dombnak felfelé kell elindulni.

Szlalomozás is kell: pl hogy ki tudd kerülni a járdaszigetet vagy akár mi mást.

Hirtelen most több nem jut eszembe.

Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem még nem kell plusz órákon gondolkoznod, én még a 6. órán is bénáztam, de vizsgáig összeállt a kép. Sok sikert!
2011. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na hát én meg csak 2X50 percet tudtam vezetni, mert mindig kixart a kocsi:S és mégis átmentem, ráadásul a hátramenetben való kapubejáróba állást húztam... max. néztem, hogy a többiek mit és hogy csinálnak...nem nagy cucc...
2011. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10. óra a vizsga.én még rutin vizsga napján is bizonytalan vtam,de aztán végül átmentem :)

amúgy meg tényleg meg kell tanuolnod a csúsztatott kuplungot,mert ha az nem megy akkor semmi nem fog menni.

hidd el.

tapasztalat.

én hétfőn vizsgázom forgalmiból :)

2011. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az oksa is az a csúsztatott kuplung,az megy de azt benzinesen elvileg meg sem lehet csinálni, én amúgy apuval gyakoroltam még mielőtt elkezdődött a rutinom és ugye az benzines, és teljesen másvolt mint ez a disel, de mondta az oktató, ne üljek most be benzines kocsiba. Köszi a válaszokat! :-)
2011. márc. 26. 12:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és sok sikert neked akkor a forgalmihoz! :-)
2011. márc. 26. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kétségbeesésed! A minimum gyakorlás 9óra, de akkor se keseredj el, ha 15 lesz belőle. Elárulom, az emberek zöménél ez az átlag. Persze korfüggő is, de ha jól sejtem, Te fiatal vagy. És ezt a részét a vezetésnek tényleg ajánlatos jól megtanulni, mert ha csak ÉPP le tudsz vizsgázni, utána a forgalomban nehéz lesz.

Benzines autóval is lehet alkalmazni a "csúsztatott kuplungot", csak annál kell 1kis folyamatos gázadás. A dízel eltötyög gáz nélkül is.

1oktató

2011. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha ekkora nagy kérdőjel a fejedben az egész, miért nem kérdezed az oktatót? Nem szgényen, hülyének se fog nézni, ez a munkája, hogy megtanítsa.
2011. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!