Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek Audi, BMW, Mercedes...

Akinek Audi, BMW, Mercedes autója van, az gazdag ember?

Figyelt kérdés

A régi BMW, Mercedes autók is drágák manapság, szóval többet érnek sokszor, mint egy vadi új Nissan, vagy Ford?

Csak azért, mert Mercedes már többet ér?


2011. ápr. 15. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Audim van, huszonx éves 'csóró' vagyok
2011. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*szoval az auó is huszonx éves, meg én is :D
2011. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézelődtél már a hasznaltauto.hu-n?
2011. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül gazdag csak 3x annyit szán és tud költeni az említett márkák fenntartására. 10 éves,2 milliós BMW-re turbó,futómű és hűtőjavítás címén egymilliót kellet költenem,egy 5 éves Suzuki árát.

A Párom 13 éves Audija 2.8-as,automata,quqtro,13 liter alatt szóba sem áll vele és az első futómű csere 300 000 volt a minap és sokakat leverne a víz a 120 000-es kötelező láttán.

Kinek a pap, kinek a paplan - a lényeg,hogy jól érezd magad tőle ! :p))

2011. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az én családomnak egy veterán, 31 éves Audija van. Szegények vagyunk, mint a templom egerei... :) 15/L
2011. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan embert,aki vett egy Audit,és 3 munkahelyen dolgozott,hogy tudja fizetni a törlesztőt!

örülhetett hogy lyuk volt a seggén,de az audi az kellett neki!

A kötelezőböl,meg a részletekből már lassan kijönne 3 suzuki.

2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éve folyamatosan Porschém van és nem vagyok gazdag.
2011. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

19:04

nem kötekedésképpen irok de nem értelek.

mért zavar téged hogy ö audival járkál? más cigire más italra már szerencsejátékra költi a megkeresett pénzét. mindnekinek van egy szenvedélye egy hobbija neki az. mert az jobb hogy valaki felvesz több millio hitelt egy házra törleszti fél életén keresztül és eközben megvon magátol mindent csak azért hogy legyen háza? inkább arbérletben élek de nem vonok meg magamtól mindnet...

2011. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját joga eldönteni, hogy milyen autót tart és hogyan fizeti. Különben meg valakinek ez az álma és ezért nem bagózik, sörözik, bulizik....hopp már a törlesztö talán össze is jött ezekböl.


Szerintem az emberek egyszerüen birkák és az autó alapján sorolják be az embereket. Ma már nem nagy cucc egy audit tartani, mennyibe kerül? Másfél millió egy valamire való a6-os..... egy új suzuki sx4 aduplája!

2011. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy gazdag.

Lehet venni 600.000ért is Audit...

2011. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!