Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó? Hyundai...

Melyik a jobb autó? Hyundai i30u vagy Seat ibiza st?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
i30
2011. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ibiza ST.
2011. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem bízom koreában ugyhogy seat
2011. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát nekem a Seat jobban tetszik, de azért a Hyundai eggyel nagyobb kategória hasonló áron. Úgyhogy a z i30 jobban megéri. Vagy Kia Ceed.
2011. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Független tesztek alapján a Hyundai lassan a "nagy" márkákat is veri, a Seat tulajdonképpen VW,az i30 kifejezetten eltalált autó.
2011. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
KIA Cee'd, mert ugyanaz, mint az I30, de (szerintem) szebb. Üdv, egy Cee'd tulaj!
2011. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem Ibizám van,és most akarok cserélni i30-ra.Sokkal több benne az extra(comfort-tól) mint a seatban,meg kicsit elitebb hatású.A Seatomat szeretem,de túl sok a műanyag,és az egyszerű megoldás.A Kia még jobb lenne,de még drágább.Motorikusan semmi gond nem volt a Seattal,de engem meggyőztek a koreaiak is.
2011. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hyundait vegyél.Egyrészt nagyobb autó,másrészt egész jól vannak összerakva.Jobb áron van és minőségileg egyáltalán nem rosszabb.Nálunk nem eléggé ismert még a Hyundai,pedig a világ egyik legnagyobb autógyártója.
2012. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!