Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 325i vagy 328i szerint...

Bmw e36 325i vagy 328i szerintetek megéri a többletköltséget a 2,8as mind teljesítményileg, fogyasztás szempontjából?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg.


Én is vacilláltam hogy melyiket tegyem bele a compactba, és a 2.8-as motor mellet döntöttem. 35Nm-el több a nyomaték és alacsonyabb fordulaton adja le, és a fogyasztásban nem lehet sok különbséget észrevenni. Ha nem nyomod neki akkor egész kedvező a fogyasztása, ha nyomod akkor még a tank is összehorpad annyira zabál :D

2011. máj. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne már nekem e34 520i-m volt 24 szelepes és amikor nyomtam neki még akkor is elfogadhatò volt a fogyasztása pontos adatokat nem tudok de nagyon max 13 elég volt neki mindig a 2,8as mit fogyaszhat akkor csak egy kb számot mondj persze ha nyomod neki ùgy gondolom.ja és ha nem nyomod tégyleg 10 az átlag fogyasztàs?amùgy én mentem már 2,8assal csak sajna kombi volt meg automata így nem adta át amit kellett volna.viszont nem rég vettem egy e36 320i-t 4ajtósba manuàlis és meglepően olyat ment h tátva maradt a szàm tőle és ohne vanos...:-)
2011. máj. 3. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

hát azt mondom hogy vegyes fogyasztásba szerintem max 11,5 liter (ebbe benne vannak az időnkénti padlózások és egyebek), de arra készülj fel hogy városban (főleg pesten) iszonyat sokat zabál.


Országúton nagyon kevéssel beéri, de viszonyt városba egy igazi zabagépek tudnak lenni.

2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!