Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190-es gyorshajtásért a...

190-es gyorshajtásért a belvárosban (Pesten) mennyit kaphatok?

Figyelt kérdés
Éjjel történt az andrássy-n...
2011. máj. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim válasza:
65%

A kérdező kommentje:

"Jó kocsi, jó sofőr, nincs kockázat!" XD


A komment megírásának időpontja: ma 14:56



...gondolta Stohl Buci, mielôtt elindult. Remélhetôleg elôbb-utóbb egymás mellett ültök majd. Próbáld úgy alakitani, hogy a te "férjed" erôsebb legyen, mint az övé...

2011. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
68%

nem egy embert ütöttek már el ilyen kis böszmék,akik csak mert nekem BMW-m van megmutatom mennyivel kellene menni mindenkinek...

szánalom.

én az ilyennek nem pénzbüntetést adnék,hanem min. 20 évig rohadást a börtönbe,v úgy kb. 15 évig éltetném havi 50ezerből egy biciklivel :) vagyon nélkül,csakhogy megtanulja,h nem mindig az a f***a gyerek,aki tele van lével.

2011. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
62%
Remélem egyszer kukásautó fordul éjjel haverod elé és megdöglik. Vagy ha én, akkor nem halok meg rögtön, és még pofánlőhetem (engedéllyel tartott fegyver, fehér a bőröm).
2011. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 Jóska Pista Sanyi válasza:
68%

A büntetés olyan 300k.


Hát elég nagy gyökérség ennyivel menni városban. Legalább mennének ki az autópályára. Ott legalább nem üt el senkit.

No meg éjszaka elég sok részeg marha járkál az utcán, annak meg oszt mindegy jön e autó...

No persze attól hogy részeg és az ő hibája, elkerülhető lenne hogy elcsapják ha az autós nem 200-al menne.


Amúgy meg gratulálok azoknak akik ilyennek kérkednek,bárki aki tud valamicskét vezetni tud egyenes úton menni mint egy ökör , sok ész nem kell hozzá.

2011. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
82%

Tudod,az ilyenektől kifordul a belem..:( Ha valaki 190-nel akar menni,az miért nem megy olyan helyre ahol csakis saját magát veszélyezteti?? Magyarországon sok olyan S kanyar van amit halálkanyarnak is neveznek(Gyömrő környékén is van egy) Miért nem megy ott 190-nel???

Bakker 10 évvel ezelőtt a barátnőm 5 éves kisfiát gázolta halálra egy ilyen alak aki forma1-es pilótának képzelte magát az úton..A zöld zebrán kapta el őket..

Legközelebb menjetek el egy halálkanyarhoz,ott még nektek is élvezet lenne az utolsó pillanat amit látni fogtok..

2011. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
58%
nekem sajnos nincs fék a kamionba. kár h nem ment előttem,meg tudott volna állítani
2011. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos:

Ez jó duma volt :)


Kérdezőnek illetve korábbiaknak: hát az lehet hogy a bömös féke jó, de azért egy dolgot ne feledjünk:

(most lusta vagyok kiszámolni) de nagyságrendben egy 200-al menő autó mp-enként kb 40-50 m-t tesz meg.

Az tudod mennyi? Mint mondjuk a nyugati főposta és a zebra közti távolság. Vagyis: 1 mp alatt kell tudnia a vezetőnek feldolgoznia a főposta és a zebra közötti összes táblát, útburkolati jelet, a környező közlekedőket, észrevenni azt hogy van-e járókelő a zebra közelében vagy sem, stb.... Ilyen ember NEM létezik aki mindezt 1 mp alatt meg tudná tenni! De még ha fel is fogja, mire rátaposna a fékre már túl is ment a zebrán.


Mellesleg este (minden este!) a nyugati az egyik legforgalmasabb hely, nagyon sok járókelő van arra este is.


Azért egyszer kiváncsi lennék, hogy az ilyen nagy király csávók mit csinálnának egy PÁV vizsgán. Ha valaki nagyon gyorsulgatni akar, vagy versenyezni, hát menjen ki a ringre, vagy nevezzen be az OB gyorsasági versenyre. Ott még pénzzel is jutalmazzák, ha valaki gyors.

2011. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező én golyót adnák neked meg a haverodnak:)
2011. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

"Nem mondtam, hogy a gyalogos a hibás csak azt, hogy vannak öngyilkosjelölt gyalogosok is akik nem néznek körbe, hogy majd úgyis megáll és átmennek előtte."

És vannak tahó autósok, akik teljesen másképp értelmezik az életet. Az út nem a tiétek, nem mehettek rajta 190-nel, mondván, hogy az a hülye, aki le mer lépni elétek. Megnézném a hülye pofátokat, amikor egy kamion fordul ki elétek, de persze ti faszán meg tudtok majd állni. Persze...


"Csak nem érkeznek meg a túloldalra :)"

Hát ehhez tényleg kellett a mosolygós pofa. Remélem egyszer te nem érsz át.

2011. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Mit kell kötekedni, közöm nem volt a gyorshajtáshoz, haver mesélte
2011. máj. 5. 11:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!