Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190-es gyorshajtásért a...

190-es gyorshajtásért a belvárosban (Pesten) mennyit kaphatok?

Figyelt kérdés
Éjjel történt az andrássy-n...
2011. máj. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 bp1985 ***** válasza:

Ezért járok ki Péntekenként Cinkotára a GYORSULÁSIRA.persze városba jobb a szlalom de csak 100-110-ig veszélytelen



Pontosan hol, és mikor van? Köszi.

2011. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Huh hát pontos címet nem tudok mondani...

Péntekenként van körülbelül 10-től egészen hajnal 1-2ig

Ha érdekel írj privátba

2011. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim válasza:
88%

Hajajj gyerekek... 190-el már csak a második kereszteződésben állsz meg :D

Kanyarok felejtősek, ha nem vagy Vaughn Gittin Jr driftre moddolt kocsival.

Ha profi vagy, vadiúj gumikkal mész, teljesen száraz az út akkor is kell 140-150 méter.

Körülményektől függően lehet 300 méteres fékutad is.

Nem mindegy, hogy 10-15m (50-el), vagy 150-300méter.

Én úgy vagyok vele, hogy a pályán kiélem magam, de a közút az nem arra való, a körülmények sem olyanok.

A sok gyökeret (aki annyiban különbözik egy átlagsofőrtől hogy vakmerőbb és nyomja a gázt) meg próbálom elkerülni/elengedni. :D

Ja és jó a nagy autó (és nyilván jobbak mint egy alsókateg. autó), de ne felejtsük el : attól, hogy teleragasztod matricákkal meg ráteszel egy spoilert (sokszor kinézet alapon *facepalm* ) attól még nem lesz versenyautó. Ja és egy 20éves tuningautó bukókerettel stb, ezerszer biztonságosabb mint egy mai gyári ;). Csakhát a kényelem...

2011. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
55%

Észosztás helyett: szerintem, ha sikerült neki a 190 az Andrássyn, akkor nem volt nagy forgalom.

Mivel senkinek sem ártott vele, így én morálisan, etikailag nem neheztelek az illetőre.

A jogsit nem veszik el, mert ő az objektív felelősség elve alapján lesz sújtva közigazgatási bírsággal. Ami valószínűleg 300e,-Ft, azaz a legmagasabb lesz.

2011. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
21%
Jól tette, h húzatta az autót én is adtam volna neki. :D
2011. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Jesszus, mennyi idióta van itt...jóérzésű, normális embernek eszébe nem jutna megdicsérni egy hülyét, aki saját magán kívül még egy csomó ember életével is játszott...
2011. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
85%
Nem a gyalogosoknak kell vigyázni,hanem nekünk autósoknak. Persze nem mondom azt hogy nem kellene vigyázniuk a gyalogosoknak is,de általában nem nagyon figyelnek. Valamelyik nap az egyik 3-sávos úton az egyik autós elengedte a gyalogost,a másik sávban lévő autó meg azonnal elütötte. Nem az autós volt a hibás,nem volt zebra,ezért kell nekünk autósoknak figyelni a kedves gyalogosokra és főleg a kerékpárosokra. Körültekintően kell vezetni,nem 190 -el belvárosban..
2011. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
54%

"90-es gyorshajtásért a belvárosban (Pesten) mennyit kaphatok?"


Remélem 10 évet.

2011. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%

300 ezer

De városban nem ajánlatos annyival menni.Lehet gazdag, a fizikát nem tudja "megvenni". Ha gyorsan akartok hajtani akkor keressetek városon kívül valami elhagyatott normális minőségű utat és ott nyomjátok így nem veszélyeztettek mást és jóval kevesebb a esély arra hogy valaki kihajtson elétek.

Mi is néha hajtuk gyorsan a kocsit de csak elhagyatott helyeken ahol nincs senki más

2011. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, küzdünk az autós szabadságért. Mostanában már csak lakott területen kívűl húzatjuk a gépet. Régebbi 7-es BMW egyébként. Szánalmas, hogy autópályán is csak 110-130 a megengedett, holott a körülmények többet is engednének. De minket az nem érdekel :D
2011. dec. 16. 23:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!