Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok, lányok ti tudtok...

Csajok, lányok ti tudtok ilyen magassarkúban autót vezetni?

Figyelt kérdés
[link] [link] Én leveszem és mezítláb vezetek ha ilyen van rajtam. Ti is így vagytok vele ,vagy nektek nem probléma vezetni ha ilyen van a lábatokon?
2011. máj. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Legelején és is gondban voltam vele, de egy idő után már amikor éreztem a kocsit már ment magassarkúba is ;) Ez kb jó félév volt ;)
2011. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Az én OKOS Drágám pedig nem barmolja szét a cipőjét hátul hanem váltócipővel operál amit pillanatok alatt át-, és vissza vesz ha vezetnie kell.

Nem mellesleg pedig totál balesetveszélyesnek tartom az efféle lábbeliben történő vezetést - mert az is !!!

2011. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy fékrásegító nélküli autóban majdhogynem életveszélyes,mert ez ember nem tud teljes talpával a pedálra taposni.
2011. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%

Mezítláb?! Gratulálok! Mezítláb nem szabad vezetni, mert könnyen megcsúszhat a lábad a pedálon. Te is libáért vetted a jogsidat, látom! :( Vegyél váltócipőt, ha mindenképp ilyen nyakkitörőben akarsz járni, de ne veszélyeztesd a hülyeséged miatt mások életét!


Az ilyen libákat utálom, akik miatt kialakultak a női vezetőkre vonatkozó sztereotípiák! :@


21/L

2011. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én utcára e veszek ilyen cipőt... S az utsó pedig nagy hülyeséget mondott,párom édesanyja is mezitláb vezet mert ugy jobban érzi a pedálokat a lába alatt! Sőt apum aki oktató!!! is mezitláb vezet! Mindkettőjüknek van vagy 35-40éve jogsija!
2011. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
Utolsónak: az egy dolog, hogy te hülye emberekkel vagy körülvéve, akik vagánykodni akarnak, de a KRESZ könyvben is benne van, hogy nem szabad mezítláb autót vezetni, nézz utána, mielőtt baromságokat mondasz!
2011. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
"Járművet az vezethet, aki a jármű biztonságos vezetésére képes állapotban van." Mégsem ajánlatos megfelelő lábbeli nélkül autóba szállni (a magassarkú cipő és a flipflop nem ilyen), hiszen lábunk egy hirtelen fékezés során könnyen lecsúszhat a pedálról. Angliában 2007-ben egy ex-modell azért került a bíróság elé, mert életveszélyes sérüléseket okozott egy biciklistának. A modell végül nyolc hónap felfüggesztett börtönt kapott, és hét évre eltiltották az autóvezetéstől, miután a bíróság bizonyítottnak találta, hogy a több mint hatcentis tűsarkú cipője miatt vesztette el az uralmát az autója felett.
2011. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez a 3 perces kötlező szösszenet sokaknak kimaradt az életéből: http://www.youtube.com/watch?v=LBGPv3Q7J2s
2011. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beatrix17 ***** válasza:
Az első képen automata kocsi van!Azt könnyebb magassarkúban vezetni-gondolom!De ha kuplungoznod kell,az már kicsit"nehezebb"!Nekem fontosabb a biztonságos vezetés,mint a divat!Nálam bent van egy váltócipő,ha magassarkúban akarok valamerre menni!Egybetalpúban bármikor volán mögé ülök,de a magassarkút nem tartom biztonságosnak.
2011. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!