Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyakorló motorok általában...

Soha kérdése:

A gyakorló motorok általában váltósak vagy automatikus? Milyen volt a vizsgátok forgalomból és elméletből? Hány hónapig tartott az 50ccmes?

Figyelt kérdés

Szeretném letenni az 50ccm-est.De félek tőle hogy elrontom.Főleg a forgalmat =/.Elmélettől is félek =S.Kinek hogy sikerült leírná?(:


L/14


2011. máj. 10. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
A nyáron szeretném letenni. Nyár végére meglehet ha már Május végén belevágok?
2011. máj. 10. 16:22
 2/6 anonim ***** válasza:
A moped jogsit robogón teszed le, vagyis olyanon amin nincs váltó
2011. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyen ment. Minden elsőre sikerült hála. Kresz nem nehéz... 2007ben mikor leraktam 25 kérdés volt ha jól emlékszem, sztem most is még annyit kell kitölteni. Rutin sima ügy egy pályán kell végig menni, lassű manőverezés ill. van egy gyorsabb verzió is. Majd mind a kettőt megkell csinálnod a vizsgán. Forgalmi meg a forgalomban mentek :D Ja és még a végére egy kis "meglepi". Majd rutin órákon tanulni fogjátok a kötelező biztonsági ellenőrzéseket. Ami azt takarja , hogy majd megkell vizsgálni a : világító illetve jelzőberendezéseket, a gumiabroncsokat, kormányt, és a fékeket! Majd elmagyarázzák miket kell nézni. Az ellenőrzést a segédmotorkerékpár adottságainak megfelelően kell végrehajtanod. Pl ha babettát kapsz nincs rajta index akkor azt nem kell ellenőrizni :D Na ha van még kérdés írj aztán megtárgyaljuk. Én most rakom le "Ak"-ra :) SokSikert.
2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 3 verzió van de nekünk csak kettőt kellett gyakorulnunk és megcsinálnunk vizsgán. Első és a harmadikat csináltuk.


http://www.youtube.com/results?search_query=motoros+rutin&aq=f


Első 2-3 videóban láthatod is.

2011. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi. Május elején kezdtem és Július 27én kb forgalmi vizsgám volt. Augusztus első heteire kezemben volt a jogsi. De ezt iskolája válogatja.
2011. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget (: !
2011. máj. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!