Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biciklibe milyen motort...

Fibbrizzo kérdése:

Biciklibe milyen motort érdemes beleépiteni?

Figyelt kérdés
Van egy montembikom ami rossz .arra gondoltam csinálok belöle egy motoros biciklit .Én motorfürészre gondoltam hogy annak a motorját épitem bele mert ugye elég kicsi és egyenes uton azért menne is .Tudtok még adni ilyen ötletet hogy milyen motort tudnék még belerakni ami azért kicsi de jo lenne bele?
2011. máj. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

rota kapa

az meg eros lenne

2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek van, 2 éve csinálta meg bicaját, 100km-en 1,5 litert eszik, és kb 40 el tud menni!!!!
2011. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átalakítod a vázat, és ráraksz egy SIMPSON blokkot.
2011. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fű kasza motort tettem bele, szépen megy fogyasztása nem vészes városon belül egész jól döcög :) Szomszédom meg irigyelte és az öreg csepelre szerelt rá láncfűrész motort az is jól ketyeg csak döcög egy kicsit :_D
2011. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dongó motort.:)
2011. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy fűkasza motort javasolnám az jobban megy mint a láncfűrészé, ha elektromost akarsz akkor stihl fűrész motort próbáld de azzal van macera akksit leszívja tölteni kell órákig, benzinesnél meg fogod megtankolod és mész vele, annyira nem drága mert ezek nem fogyasztanak annyit mint egy átlag autó
2011. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1000-es gsx-r blokkot javasolnék. ti biciklikbe építetek blokkot, amikor 20-30 ezerért robogót lehet kapni?
2011. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is gondolkozok hasonlón, van is egy MTD szegélynyíró motorom hozzá, csak a hajtást nem tudom hogy kéne megcsinálni.

Ha valakinek van tapasztalata akkor megoszthatná hogy hogy oldotta meg.

2011. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!