Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta motorgenerál. Mi...

Babetta motorgenerál. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Fúrattam a 2sebességes babettámat.Összeraktam,és a dugó ELÉRI a hengerfejet.Miért?

-Ahol fúrják,automatikusan adják a dugót gyűrűkkel,tán csak nem adnak magasabb dugót.

-A henger-talptömítés gyári,nem a kisipari vékony papír.

-A nengerfej tiszta,sérülésmentes//eddíg is az volt fent.

-A henger nm volt csiszolgatva,köszörülve.


Értek a babettához,bármit szinte "csukott szemmel",de ez "megfogott",még ilyennel soha NEM találkoztam.

(Öreg 210-es,első túlméretre lett fúratva.)

Ötelete valakinek???


2011. máj. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha nem maradt ki a talp- és hengerfej tömítés, más oka nem lehet, csak az hogy nem jó dugót adtak hozzá. Én visszamennék oda, ahol csináltattam, és megkérdeném, hogy mi a teendő, ill. kicseréltetném.
2011. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is vedd le a dugeszt a hajtókarról és állítsd egymás mellé az újat és a régit. Ha az új szar, akkor vissza kell menni reklamálni. Nem árt, ha a régit viszed, hogy higgyenek neked.
2011. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Holnap szétszedem meló után,nagyon érdekel,mi lehet..

Egy apróság...babettánál NINCS hengerfejtömítés.

2011. máj. 23. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem simsonnál volt ugyanez, 60-asra furattam és a átmérőileg ért bele a hengerfejbe,esztergáltattam a hengerfejből és jólett :D
2011. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekiálltam vissza/szétszedni !

Rápróbáltam egy másik hengerfejet(2seb.),abba is beleér.

-No van egy régi 207-s...hengerfej leugrik->átrak...és JÓ vele ! Mentem is vele vagy egy km-t.?????

2011. máj. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!