Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorfürész karburátor helyet...

Fibbrizzo kérdése:

Motorfürész karburátor helyet mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy motorfürészt használtan de nincs hozzá karburátor sajnos nem lehetett látni a burkolat miatt .lényeg hogy barkácsolni vettem hogy beleépitem a rossz montembikom-ba .Tudnátok segiteni most hogy oldjam meg ha egyáltalán meg lehet oldani ?Vagy hol tudnék szerezni hozzá itt a neten ?Segitsetek .....
2011. máj. 24. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy elektromos és azért nem találod?

Sokkal egyszerűbb volna a montit elektromosan hajtani mint benzines láncfűrésszel. Ami üzemképtelen porlasztó nélkül és helyettesíteni csak egy másik,ugyanolyannal lehet.

Persze ha Te vagy a fűrészes gyilkos a múltkori filmből akkor kimész a játszóra,kaszabolsz egy kicsit és máris lett pár JÓ mounten bike-od ...

:p))

2011. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy nincs rajta karbi. Ha bicóra akarod akkor úgyis újy karbi kellett volna mert a láncfűrészbe csak full gáz van meg alapjárat. nincs benne alapjárati levegőscavar scak súbertű. Tehát szedd le egy simsonéról és készen is vayg. sőt autómata kuplungod is lesz. de vigyázz le ne égjen
2011. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!