Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire szükséges tapasztalat...

Mennyire szükséges tapasztalat egy quad vezetéséhez?

Figyelt kérdés
Nyáron olyan helyre szeretnénk menni, ahol egy quadot terveztem bérelni. Biztonságosabbnak tűnik mint robogók vagy motorok, de valahol olvastam hogy a négy kerék ellenére is borulékony, nem a legjobb az úttartása. Kipróbálás szinten robogóztam tavaly, ennyi "tapasztalatom" van.
2011. máj. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem sok tapasztalat kell hozzá de tényleg borulékony ha nem 80 al akarsz bevenni egy kanyart akkor nem lesz gond óvatosan kitapasztalod egy óra alatt és már tudod is hogy mit szabad és mit nem
2011. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyival másabb mint a motorozás,hogy itt kanyarban nem "bedönteni" hanem "ellentartani" kell vagyis ellenkező irányba dőlni. Hamar meg lehet szokni - no és persze tempófüggő,ez kis sebességnél nem érdekes.

:p))

2011. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 26. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!