Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekről a gépcsodákról mi a...

Ezekről a gépcsodákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a laikusok mit mondanak. A fogyasztást ne részletezzük, ezenkívül bármilyen szalonképes vélemény jöhet. tetszik/nem tetszik, kéne/nem kéne, miért? stb.


1 [link]


2 [link]


3 [link]


4 [link]


5 [link]


6 [link]


2011. máj. 27. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik jöhetne, ha enyém lenne a MOL. Az oldsmobile Tornado szerintem a leg ütősöbb mind közül
2011. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szépek, meg minden de az én szememben a legtöbb korabeli európai járgány többet ér ezenél. Az olajválság utáni amcsi kocsik többnyire meg még gagyi anyagokból is vannak, olyan biztos nem kéne.
2011. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, a Tornado a legérdekesebb formailag, de a kettes Monte Carlo se rossz.

A Caprice és a Delta elég lepusztultnak tűnnek, az Eldorado annyira nem, de az meg nekem nem tetszik.

Van valami érdekes érzése az embernek amikor beleül egy amerikai kocsiba, mármint valami kellemes, de azért a saját pénzemből nem áldoznék ilyesmire. :)

2011. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Teszkós pedál, szánalom.

2. Szép, de nagyon drága.

3. Borzalom.

4. Nem tetszik, de a felniket leszámítva korrektnek néz ki.

5. Klasszikus, szép is, négy ajtósban még kéne is, ennyiért, magyar papírokkal.

6. Nagyon lepukkant, csúnya is, és kétlem, hogy dízel lenne, tehát a tulaj nem is ért hozzá.

2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is mind jöhetne és tény, hogy gagyi anyagokból vannak a válság utáni autók, de ennek ellenére nagyon meg lehet szeretni azokat is a sok egyéb pozitívum miatt.
2011. máj. 27. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon bejönne, ha egy kicsit jobb állapotba lenne. Igazi 'krúzolós' dízel 5700cm3-el, és 106Le-vel.

Am az ilyen autók, meg úgy az összes amerikai autó láttán mindig az jut eszembe, h miért van igényük arra h 5-6-7-8000cm3-es autókkal járjanak egyedül munkába?!?! m ugye ott a legtöbb családba van 2-3hasonló 'teljesítményű' autó...

2011. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

teszkós pedál? XD

Eldorado-ból soha nem volt 4 ajtós csak az 50-es években

Az Olds pedig valóban dízel

Egyébként ne az állapotot nézzétek, most nem az a lényeg hanem a forma. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. máj. 27. 21:43
 8/16 A kérdező kommentje:
a 106 lóerő elírás
2011. máj. 27. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Az Eldoradonak az orra ismerős, láttam már szedánon, arra gondoltam.
2011. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lodarazs ***** válasza:

Kinézetre a Toronado a legszebb, bár nem kellene, mert első kerekes. Ha már amerikai legyen hátsó..

Az Eldorado-ba szívesen beleülnék.

2011. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!