Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha kettesből nehezen...

Normális ha kettesből nehezen megy egyesbe az autó váltója vagy vigyem el szerelőhöz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg egy kicsit több körülményt? Uramatyám...
2011. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hááát...Ha menet közben próbálgatod és nem adod fel a "küzdelmet",akkor viheted is nemsokára a szervízbe.

Teljesen normális.Ha be is tudnád kapcsolni az 1-est,nem köszönnéd meg.Nem vagyok autószerelő,én úgy gondolom,hogy a szinkrongyűrű nem hajlandó ekkora fordulaton funkcionálni,de lehet,hogy ez egy biztonsági szerkentyű,ami gátolja a visszakapcsolást.Ez kb.úgy nézhet ki,hogyha nem vagy bekötve és úgy visszaváltanál,szép arclenyomatot domborítanál a kormányra.Persze a megcsúszástól véd ez...

2011. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyesbe csak álló helyzetben szabad váltani! Kettesből nem kapcsolunk vissza egyesbe.
2011. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor haza érkezek egy elég keskeny utcán kell beforduljak egy kis hídon keresztül. Mivel nem akarok a patakba esni lassan kell menjek a befordulásnál. Van, hogy teljesen meg is állok de egyesbe nehezen tudom betenni a váltót.
2011. jún. 17. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyu!Ha egyesben mész 5-tel,de kettesben mész 7-tel,nem fogsz a patakba zuhanni.Inkább tedd azt,hogy jó előre lelassulsz,de maradsz másodikban.Amikor kanyarodsz,akkor kis kuplung,kis fék,aztán mehetsz tovább.
2011. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Az 1-es nem szinkron fokozat!!!! Naná, hogy nehéz beleváltani kettesből!


Teljesen meg kéne állnod, dobd ki üresbe, "lötyögtesd meg" a váltót egy pillanatra és úgy tedd be egyesbe.

2011. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.
2011. jún. 18. 08:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Minden autóban nehezen megy be, mert ahogy elöttem is írták nem szinkronos.

Nem kell megállnod, csak várj ki vele egy pcit és érzéssel told 1-es-be és be fog ugrani.

2011. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az 1-es nem szinkron fokozat!!!! Naná, hogy nehéz beleváltani kettesből! "


Úgy látom te még mindig a 20. században élsz. Mint az utolsó válaszoló is. Kb 20 éves minden kocsiban szinkronos azz 1-es...

2011. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
duplakuplung+gázfröccs és menni fog
2011. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!