Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha kettesből nehezen...

Normális ha kettesből nehezen megy egyesbe az autó váltója vagy vigyem el szerelőhöz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:27
1 2
 11/14 _Dj._-VinY 00 [cK] válasza:
Egyáltalán nem gond.Az 1-es az indulásra van.2es és kész.ha már a sz*r út miatt nagyon-nagyon le kell lassíts, úgy hogy már szinte meg kell állj csak akkor használd az 1-est.Érted?
2011. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Egyesbe csak álló helyzetben szabad váltani! Kettesből nem kapcsolunk vissza egyesbe."


Pofánkat meg nem járatjuk, főleg, ha halvány gőzünk sincs a helyes válaszról.



Kérdezőnek: normális, igen, Ahogy többen írták, próbálj meg teljesen megállni esetleg, üresbe kivenni és utána egyesbe be. Autófüggő, vagy esetleg egy váltóolaj csere is segíthet valamelyest.

2011. jún. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve az 1 est azért nem váltjuk be mert nincs szinkronizálva ahogy a hátramenet sincs..Felesleges mert minden normális ember aki vigyáz a autójára nem váltja be ezt a 2 sebeséget menet közben...
2011. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem 16 éves autóm van,de nem recseg a váltó,ha visszakapcsolok egyesbe.Igaz,nehezen veszi meg nem is használom így,csak a kíváncsiság kedvéért próbáltam ki.Mindez azt jelenti,hogy szinkronfokozat.Legalábbis számomra,mert,ha menet közben hátramenetet kapcsolok,akkor lehet számolni a fogakat.De egyesbe nem.Azért feltételezem,hogy a szinkrongyűrű nem tudja venni a fordulatot,mert,ha 160-nál adsz neki egy harmadikat,nem kell bekapcsolni csak megpróbálod,akkor ugyanaz a jelenség tapasztalható,mint az egyesnél.A harmadik pedig tutira szinkronizált.
2011. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!