Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenézed a Suzukisokat?

Lenézed a Suzukisokat?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Elismerem van 1-2 fura ember de ez nem általános;)
2011. jún. 20. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén? Imádok beálni az alfámmal a suzukik mellé és legyorsulni őket pirosnál. Keményebbnek érzem magam. Az vesse rám az első szivargyújtót, aki fiu és mikor fiatal volt, sose gyorsult a pirosoknál csak úgy :D Majd kinövöm...

De azért sűrűbben találkozok suzukis "mazsolákkal" mint más típusu autókkal.

2011. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hatványozottan igaz a régi swiftesekre! nem mondom hogy minden suzuki swiftes "fura" csak ezt a szuper keveset fogyasztó szuper megbízható szuper kicsi hétvégi kocsit sok olyan ember veszi aki nem szeret vezetni, ritkán vezet, és csak végszükségben megy kocsival, vagy ha messzebre megy. Ők nincsenek benne annyira a "ritmusban" ezért tűnnek furának. Ők azok akik fenttartják a forgalmat, és 35-el mennek az alsó rakparton.
2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én azokat nézem le akik a kocsi alapján ítélik meg a benne ülő embert. Ez annyira primitív dolog.
2011. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Én csak a nálam alacsonyabb emberekre nézek le :).
2011. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. ( csak a beképzelt kis köcsögög nézik le a suzukisokat)


Ui: nincs suzukim,motoros vagyok.

2011. jún. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem éppen hogy nem az idős-suzuki tulajokat kell lenézni hanem inkább azokat akik több mint 3millióért megveszik az újat! Na azok az igazi nem normális emberek! Persze időset sem vennék de még inkább mint pl azt az undormány táliát vagy valami francia okádékot! Japán-német! Kivéve suzuki:D
2011. jún. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én csak simán nem tartom normálisnak azt, aki vesz egy új swiftet 3-4 millióért vagy egy SX4-et 3-5M között. Ez annyira rossz ár/érték arány, hogy fel sem tudom fogni mi visz rá valakit, hogy megvegye...
2011. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Talán az hogy nagyon jó autók, már köze sincs az új Swiftnek a régihez a nevét kivéve, meg talán vannak emberek akik az autót vezetni szeretik, nem szervizbe járkálni vele meg alatta feküdni, nem mellesleg egy 10 éves Suzuki az olajcsere periódusa alatt egy csepp olajat nem eszik meg nem úgy mint egyes akár új német autók, amik 1000 km alatt fél litert.
2011. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A vezetési stílusuk furcsa, 90-el mennek a felezővonalon és többnyire prolik amúgy nem nézem le őket:D
2011. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

09:13


A régi szuzuki összehasonlíthatatlanul megbízhatóbb motorikusan, mint az új.... Ennyit erről.

A német autó fikázás meg eléggé lejárt lemez, ezt már csak a nagyon prolik eszik meg.

2011. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!