Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már előre félek, nagyon le...

Már előre félek, nagyon le fogok égni. Szerintetek milyen lesz? "túl fogom" élni?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy én még sohasem vezettem...kresz-ből most vizsgáztam le 1 hibaponttal, de még életemben nem vezettem. holnap lesz az első órám vezetésből, és szerintem mindenki lefog nézni engem, már itthon is "cseszegettek" emiatt, hogy én sosem vezettem még.:( Miket fog vajon az oktató is gondolni? lehet, hogy tök türelmetlen lesz, és ostobának fog tartani. Szerintetek nagyon ciki lesz? Nehéz megtanulni az alapokat? nehéz autót vezetni? Még messze van a holnap, de én már most nagyon tartok.:(


17/L


2011. júl. 21. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Senki nem Schumacherként kezdte, mindig ez legyen a szemed előtt!:)
2011. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
megvolt az első óra, hát...tényleg nem kell előre tartani, az a szerencsém, hogy ilyen türelmes oktatóm van. Volt egy másik lány is, aki sokkal jobb volt mint én...megint kiderült, hogy ehhez sem értek, és én igazából semmihez sem értek, és már elegem van ebből az egészből...én már nem bírom:S
2011. júl. 22. 18:57
 13/14 anonim ***** válasza:

tegnap 17:37-es vagyok!


Gyakorlás teszi a mestert! Ne izgulj! Mások szerinted, hogy kezdték?:)

2011. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ne izgulj, menni fog. Bízz magadban, ha te nem bízol akkor más sem fog. Úgy ülj be a kocsiba hogy ügyes csaj vagyok, menni fog a vezetés. Az ismerőseid között biztos van néhány idióta kretén akinek van már jogsija. Ha nekik sikerült, akkor neked is fog :)


Én majd összeszartam magam amikor elkezdtem vezetni. Most meg abból élek (fuvarozok). Akkor ezt el sem tudtam képzelni. Most meg ha egy napot nem vezetek akkor elvonási tüneteim vannak :)


Persze hogy eleged van az egészből, és nem értesz hozzá. 17 éves lány vagy és még nem vezettél. Ez természetes. Az oktató azért van ott hogy megtanítson. Amint már mondtam, menni fog! Sok sikert :)


34/F

2011. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!