Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha otthon tanulom meg a...

Ha otthon tanulom meg a kreszt menynit spórolhatok?

Figyelt kérdés
Vagy az elméleti oktatást mindenképp ki kell fizetni?
2011. júl. 27. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ott kell megtanulni a suliban, ez kötelező dolog én is megkérdeztem tőlük.
2011. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt spórolod hogy nem buksz meg és nem kell újra perkálnod
2011. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semennyit, mert kötelező az oktatást is fizetni és bejárni sem árt.. a kresz oktatás kb 10-20ezer körül mozog errefelé
2011. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez drága??


[link]

2011. júl. 27. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
jónak mondható, a vizsgaárak annyira nem vészesek. feltéve ha egyszer mész:D
2011. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

www.18mk.hu


én ide mentem, és 90 alatt megúsztam az egészet, mondjuk egyszer se buktam és az elsősegély is már megvolt.

előző voltam

2011. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A KRESZT meg lehet tanulni otthon, könyvből és majd mész a számitógépes (elméleti) vizsgára.

Eleve nem jó ugy hozzáállni h "mennyit spórolhatok". Akinek nincs pénze az ne tanuljon vezetni. Bocs, de igy van! Ezen akkor lehet spórolni, ha az embr neki se áll. Ha nagyon látszik rajtad még meg is szivatnak, és nemhogy spórolni nem sikerül de sokkal többe lesz. Azt javaslom ne spórolj a vezetni tanuláson.

A KRESZT otthon könyből megtanulhatod, de az is jobb úgy ha voltál tanfolyamon mert sok olyan dolgot elmondanak ami segit a vizsgán. Ha a tanfolyamot kihagyod spórolásból ezekről az infókról nem fogsz tudni és esetleg megbuksz akkor mármajdnem ugyanott vagy. Nem ezen kell spórolni! Vizsgázni pedig mindenből hivatalosan el kell menned. KRESZRE a Közlekedési Felügyelethez és utána a gyakorlati, elsősegély, forgalmi vizsgákra. 150-be benne van egy jogsi, ha elsőre sikerül minden.

2011. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!