Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk vagy bárki, aki otthon...

Fiúk vagy bárki, aki otthon van a témában! Milyen robogót válasszak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen valami olyat szeretnék amit könnyen mozgathatok stb, mert pl egy keeway matrix már nehéz lenne.(168cm és 50kg vagyok)A másik követelmény a jó márka és a megbízhatóság. (úgy 300 000 forintig válogathatok)Használt is lehet.

Köszönet előre a válaszokért :)


2011. szept. 22. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
vespa:) esetleg jog vagy dió aztán korrektül megcsinálni a maradék pénzből. vagy mész gyúrni:)
2011. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yamahákat nézegesd, azok mind megbízhatóak és jók. Gyárt sokfélét.
2011. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keeway-ben nyugodtan szétnézhetsz. Mára, 2011-re nagyon kiforrották magukat és ha általában megfigyeled, azok fikázzák ezt a márkát, akiknek úgy kb 2008, 2007 előtti modellje van (vagy éppen mivel tönkrement csak volt). Régen abba a körbe tartoztam akik fikázták (pedig nem is volt sose ilyenem, csak a véleményekből ítélkezve mondtam)


Tavaly két ismerősöm is vett Keeway robogót (egy lány és egy fiú). A te szempontodból most a lány érdekelt, ő egy Keeway Goccia-t választott. Tavasszal vette, pontosabban áprilisban. Na ettől kezdve ő végig augusztusig használta és egyszer egy olyat is csinált, hogy megtett robival egy Miskolc-Pest-Balaton távolságot. Na nem egyszerre, egyik nap pestre felment, másnap meg ment tovább a balcsira. Már mikor először mutatta, kicsit kellemesen csalódtam, mert nagyon jól nézett ki, kifejezetten nőies volt és szépen meg volt csinálva. De azért még mikor elindult a Balatonra mondtam neki, hogy vigyázzon magára és próbáljon visszajönni is onnan. És utána mikor hazaért mesélte nekem, hogy teljesen jól bírta a robogó, nem emlékszem sajnos hányszor tankolt, de a fogyasztása is tök jó volt, arra emlékszem. Júliusban csinálta ezt a túrát, addigra már kellőképp bejáratódott a motor és fojtás se volt benne. 65-70es utazótempóval ment és tökéletesen jó volt a motornak a dinamikája bevallása szerint még ennél a tempónál is. Tehát ajánlom neked ezt nyugodt szívvel. Egyszer már kipróbáltam én is és tényleg jól ment. Bár nekem (kicsinyke 195centire nyúlt embernek) kicsi volt a robogó így nem nagyon élveztem a majom a köszörűkövön szitut de 175-180ig baromi kényelmes lehet. Ára se húzós, 280e a honlap szerint az ára. Úgyhogy megszűntek az előítéletem ezzel a márkával kapcsolatban. Alapszervizelésen elvégzett munkákon kívül még semmit nem kellett a robogóban orvosolni.

2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj privit, személyre szabottan megmondom mi lenne számodra a legmegfelelőbb! :D
2011. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Semmilyent! De tényleg semmilyent!
2011. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!