Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik fajta ablaktörlő a...

Melyik fajta ablaktörlő a jobb és tartósabb? (kép lent)

Figyelt kérdés

Venni szeretnék ablaktörlőt, de nem tudom melyik a jobb. A kettő közül ti melyiket vennétek?

[link]


2011. júl. 31. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
a baloldali jajj de csúnya!
2011. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T5- ***** válasza:

Elmondom, hogy az nem "jajj de csúnya", hanem a "flat blade".

Nem tunying ablaktörlő, hanem a Bosch fejlesztése, ami az Aerotwin névre hallgat, és halkan jegyzem meg, hogy igencsak jó és nem is olcsó darab. Van belőle olcsó gagyi is, de a márkás és jó minőségű termékek sokkal jobban törölnek a hagyományos társaiknál. Írják, hogy a szélzaj is kisebb tőle, mondjuk én ezt elhanyagolható PR fogásnak tartom, de ha olvasol ADAC teszteket akkor megnézheted, hogy jobban teljesít. Vagy ha az ADAC-nak nem hiszel, akkor kérdezd meg azokat akiknek van. Szerintem jó, jobb mint a hagyományos. Csak drágább.

2011. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A baloldali sokkal jobb, jobban is töröl és tartós is, már 3 éve van ilyenem és semmi baja, a jobb oldali fajta jó ha 1 évet bír és csíkoz rendesen.
2011. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!