Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb chopper?

Melyik a legjobb chopper?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek a gépek, de nincs velük még semmiféle tapasztalatom, azon kívül, hogy pár fajtán már voltam potyautas. Ez az én nagy kedvencem: [link]

Csak ez nagyon drága :( Szóval tudnátok nekem ajánlani valami más márkáju hasonló gépeket? Nem kell nekem a legnagyobb ccm-es. Hosszabb távu utakra szeretnem, szóval azért jól jönne ha kényelmes.L/23 (ja és a pénz kérdés még nem lényeges)


2011. aug. 6. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy olyan legyen amit nem kell sokszor servizelni és fogyasszon túl sokat, köszi. :)
2011. aug. 6. 14:13
 2/13 A kérdező kommentje:
*ne fogyasszon
2011. aug. 6. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy legjobb... szerintem mind jó és tartós mert alig pörögnek és ezeket ilyen nagyobb túrákra tervezik szóval időtálló és strapabíróak :)
2011. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdem, melyik olcsóbb és de azért jó minőségű
2011. aug. 6. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem chopper, hanem cruiser. Bocs, ha kukacoskodónak tűntem. Szerintem a legjobb kisebb hengerűrtartalmú cruiser a Honda VT 750 Shadow, a Yamaha XVS 650 Drag Star, a Yamaha XV 535 Virago és a Suzuki Intruder 800 köbcentis változatai (VL vagy C 800). Szerintem ezek megfelelőek lennének a számodra, hiszen nem olyan nehezek, tehát nőként is simán elboldogulnál a kezelésükkel, másrészt pedig nem olyan erősek, tehát akár kezdésnek is kiválóak lennének (bár nem tudom, hogy mennyi tapasztalatod van motorozás terén). Remélem tudtam segíteni. (Ja egyébként imádom a motoros csajokat ;D, mivel jómagam is motorozok) 18/F
2011. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kukacoskodtál, semmi baj ha kijavítanak. Nagyon szépek ezek amiket ajánlottál, egyre jobban szeretnék már egy vasparipát, sajnos én még nem vezettem, de már tervben van a jogsi megszerzése nagymocira :)
2011. aug. 6. 14:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Sok sikert hozzá. :) Amúgy meg ha érdekel a motorozás, meg szívesen motorozol akkor rövid idő alatt belejössz. Csak mindig ügyelj majd a biztonságra, azaz mindig viselj sisakot, meg megfelelő motoros ruházatot. :)

2011. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amit a 14:27 írt nagyon ajánlatos azok közül választanod szerintem, és a honda-yamaha-suzuki közül választani


a harley-ról azt kell tudni, hogy amerikai, a legendás megbízhatósága a blokknak már a múlté, de az árát ugyanúgy megkérik, ahogyan észrevehetted

most nem fogok túlozni, de általában igaz a harleykra, hogy minden túra előtt át kell nézni a motort, aztán túra közben valami állandóan tönkre fog menni, hol nem működik a világítás, hol az index, az egész elektronikája a lehető legrosszabb, a blokkban az újabbak váltóhibásak, az egyik ismerősömnek is harleyja van, még alig használta, mert állandóan szar valami rajta, a váltójával már nem is tudom, hogy hányszor volt szervízbe, több helyen is, de most sem jó

2011. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jah, de azt hozzá kell hogy tegyem, ezek a "kisebb" hengerűrtartalmú csopperek, eléggé biciklik, szóval ha odarántod csutkára a gázt, akkor megindulnak, de nem eget rengetően, és olyan 140 körül van a végsebességük, ami nem utazótempó, mert nem bírja


lehet, hogy érdemes egy 1200-esen is elgondolkozni, ne csak a kisköbcentisek legyenek a fő célpontok 23 évesen, a kisköbcentis csoppereket általában az öregemberek veszik

2011. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1200-esen, vagy nagyobbon*
2011. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!