Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb chopper?

Melyik a legjobb chopper?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek a gépek, de nincs velük még semmiféle tapasztalatom, azon kívül, hogy pár fajtán már voltam potyautas. Ez az én nagy kedvencem: [link]

Csak ez nagyon drága :( Szóval tudnátok nekem ajánlani valami más márkáju hasonló gépeket? Nem kell nekem a legnagyobb ccm-es. Hosszabb távu utakra szeretnem, szóval azért jól jönne ha kényelmes.L/23 (ja és a pénz kérdés még nem lényeges)


2011. aug. 6. 14:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat. Igen a harlyenál hallottam hogy a 2005-óta gyártott modellek folyton szervizbe járnak. A köbbcenti csak olyan felvetés volt, sajna ahhoz egáltalán nem értek, de ha azt mondjáto, hogy 1200 a min., akkor majd olyat keresek :) Honda, Suzuki, Yamaha közzül nyugodtan választhatok, azok mind jók?
2011. aug. 6. 15:00
 12/13 anonim ***** válasza:

igen, szerintem a legjobbak

de márkától függetlenül, ha használtan veszed, oda kell figyelni rá vásárlás előtt az állapotára nagyon, de csopperból sokkal könnyebb kifogástalan állapotút találni, mint pl krosszmotorból, vagy sportmotorból

2011. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zoltán112 válasza:
yamaha xvs 650 kardánbajos, igazábol az 1100as is... És 1 kardán fél milla. Csapágyakat , soha ne szervíz által vegyél menny be egy sk csapágy boltba ott tizedéért megkapsz mindent
2017. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!