Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ha lenne valami...

Motorosok! Ha lenne valami balesetetek, akkor ti visszatérnétek a motorozáshoz?

Figyelt kérdés

erre kíváncsi leszek.

És ha van valami történetetek, balesetről, és visszatérésről, vagy motorozás felhagyásáról, nyugodtan írjátok le!


2011. aug. 14. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

3 éve lesz hogy motorozok de eddig soha nem estem még el.

Nem vagyok nagy motoros, 50-es robogóm van csak, és főleg azért járok motorral mert kevesebbet fogyaszt mint egy autó és autóm sincs még.

2011. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jövő tavasszal tervezem lerakni az A korlátlan jogosítványt 21 évesen.

B-s jogsim megvan 17 éves korom óta,azóta levezettem úgy 150 ezer km-t balesetmentesen.

Minden álmom egy nagy sportmotor név szerint egy Suzuki GSX-R 600-as.

Kicsit félek attól,hogy szétzúzom magamat de az álom az olyan dolog,hogy ha van rá lehetőség akkor el kell érnünk.


Egy gsx-r 0-100-ra 4 mp alatt felgyorsul a vége 300km/h,de lehet az első időszakban egy 250-es vagy egy 400-as sport motort fogok majd venni.


Az én kérdésem az,hogy azért egy 600as sportmotorral lehet ésszel menni ha nagyon felelősségteljes ember vagyok?

2011. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jah és ami lemaradt,hogy apukámnak is volt egy 1900 cm3 nagy chopperja,elesett vele mert nem adták meg neki az elsőbbséget.Komolyabb baja nem lett,azóta is motorozik,de már sokkal ritkábban és óvatosabban és már benne van ,hogy elkéne adni,nekem is tiltja,hogy lerakjam a jogsit dee majd saját pénzből megcsinálom
2011. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hiába vagy felelősségteljes meg akármi. Kanyarban megpöccinted a gázt picit úgy elszállsz mint annak rendje s módja!(120paci már nem gyerekjáték könnyen lehet baj egy kis gázadásból is) Először inkább 400as sporttal kezd az még nem annyira mérges vagy valami nyugodtabb 500assal pl GS 500.
2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ha nagyobb rutinod lesz, akkor legyen majd valami komolyabb motorod,mert addig nagyot lehet bukni ám vele..
2011. aug. 23. 17:16
 16/16 reszelo válasza:

Fiúk, ennyi f@szságot összehordani :D


1 - a robogó nem motor. Azért hívják robogónak

2 - robogóval, simsonnal, jawaval, stb nem az az ún motoros esés.


Jómagam léprepedés és megannyi törés után (természetesen ki kell venni ilyenkor) után visszaültem, de ismerek olyat, aki összes végtagjának eltörése után (nyílt törések, egyszerre) visszaült.


De olyat is ismerek, aki csak látott balesetet és letette örökre. Ha szereted, megszállottja vagy és kész.


Ha trippered lenne, soha többet nem k.úrnál?

2013. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!