Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények az alábbi autóról?

Vélemények az alábbi autóról?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megvenni?


2011. aug. 14. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy azért kell új autót venni mert ha a használt elromlik itt a világ vége. Teljesen mindegy hogy egy új vagy egy használt drága autót veszel, ha a pénzednek ezzel lőttek is. Egy használt autóban ugyanúgy nem fogja tudni kicserélni a több százezer forintos alkatrészt valaki pénz hiányában. Akinek meg nem probléma az értékvesztés, az ki is tudja cserélni a meghibásodott alkatrészt ha már nem garanciás, meg le is tudja újra cserélni az autót ha akarja. Egyébként az öregedéstől még azért messze járok, az ötödik gyerek éppen úton van már. Olyanról meg még nem hallottál hogy bele szeret valaki egy autóba, és neki csak az kell az adott pillanatban? Természetesen a kérdező nagyon jól jár azzal az autóval, ezt a fenntartást csak azért pedzegettem meg, mert sok használt és új autó áll a garázsban sok embernél arra várva hogy új gumikat tudjon venni rá. És ez most független attól hogy egy hitelre vásárolt Suzuki vagy egy készpénzes használt Audi A6.
2011. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
kolopele, puszta kíváncsiságból megkérdezhetem, milyen végzettséggel, és milyen állásban keresel annyit, hogy megengedhess magadnak egy Phaetont? :D
2011. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Majd küldök privátban linket, meg le is írom. Bár furcsállom, hogy még nem olvastad eddig sehol.
2011. aug. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt én is furcsállom, mert minden második témában leírja, hogy gyára van és ennyit meg annyit keres havonta...
2011. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező. Egy a6-hoz kicsi ez a motor szerintem. A lényeg, hogy bmw-t véletlenül se vegyél mert pénztemető az összes... Amit én vennék: audi a6 (nagy motorral), Merci E/S osztály 320cdi, lexus, saab. Természetesen külföldről hoznám majd E rendszámmal használnám 1 évig. Az itthoni kínálattal nem szabad foglalkozni! Ha infóra lenne szükséged a behozatallal kapcsolatban akkor nyugodtan írj e-mailt.
2011. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tisztelt Kolopele! Érdeklődés szintjén kérdeznék. Ilyen anyagi helyzetben miért nem egy új S osztály vagy A8 mellett döntöttél? Miért pont egy Vw? Úgy gondoltad ez nem szúrja annyira az emberek szemét? Köszönöm a válaszod. Nekem egy E270 cdi-m (w210) van és nagyon szeretem.
2011. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a típusú A6-ost, de szerintem kevéske a 2000ccm. Inkább 3.0, hangja is nagyságrendekkel jobb, meg a menettulajdonságok is.
2011. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:16" Nem volt semmilyen különös oka, megtetszett a stílusa, nem több. Előtte Passatom volt 4 évig majdnem, azzal sem volt semmi gondom, formailag is szerettem, a Phaeton kissé hasonló, csak valamivel nagyobb, robusztusabb. Jövőre viszont nem kizárt hogy Lexus lesz a következő, csak még nem tudom melyik. De addig még eldöntöm.

2011. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!