Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lent merjem hagyni?

Szerintetek lent merjem hagyni?

Figyelt kérdés

Félegyházán lakom a Petőfi lakótelepen (aránylag nyugodt, békés hely) és szeretnék venni egy 250-es ETZ-t, de egyszerűen sehol sem találok kiadó garázst, pedig nézem neten+szüleim nézik már vagy 1 éve a super info-ba és semmi...1-2x volt kiadó de azokra egyből le is csaptak...Szóval úgy tenném le, hogy vennék hozzá tárcsaféket(riasztóval)+ponyva amit alul még pluszba össze is lakatolnék.Csakhogy nagyon nem szeretném ha ellopnák, mert hosszú ideje gyűjtök+dolgozok a jogsira+ETZ-re...

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. aug. 23. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, az a baj, hogy hiába a lakat, ha felrakják egy trélerre és úgy lopják el. Mire leérsz a riasztó hangjára, már sehol sincs.
2011. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen ettől félek én is:(

Akkor nem tudom mi legyen, lépcsőházba még csak 1 robogót se engednének be nemhogy egy 250-es motort:(

2011. aug. 23. 11:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miért nem engedik be a lépcsőházba? A tűzoltóság nem tiltja. Megkérdeztem. A lányomnak jogja van (igaz, kisebb, mint a Tiéd), de egy időben ott tartotta. Egy ismerősnek a házunk elől lopták el a motorját, ami teljesen le volt zárva. Gondolom megfigyelték napokig... Van a földszinten lakás? Mert akkor esetleg ők szólhatnak.
2011. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én tuti bebetonoznék oda valami vasrudat amihez odaláncolnám! A volt panelos szomszédom ezt csinálta robogóval a kutya nem szólt Neki.
2011. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

11:55 "Miért nem engedik be a lépcsőházba?"



Azt inkább ne tudd meg,milyen szaga van egy ETZ-nek a lépcsőházban...

2011. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Réti bubuzér ***** válasza:
Jaja, minimum erős benzinszag :) Én is azt javaslom, hogy fúrj le az aszfaltba egy rögzítőt, ahhoz láncolhatod a motort. Valami ilyesmire kell gondolni: [link]
2011. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az van a lépcsőház szabályba (az összesbe, papám közös képviselő Tőle tudom), hogy ha a lakók+házmester engedi akkor tárolhatok 50ccm-ig motort, nagyobbat pedig tilos még ha meg is engedik a szomszédok+házmester (amúgy meg sem engedi)

Erről a betonba fúrásról vagy miről még nem is hallottam, de nem hinném, hogy furkálhatok a parkolóba..:D

Amúgy azért gondoltam ezt a ponyvát+tárcsaféket, mert ha már kicsit is megmozdítják beriaszt+blokkolja a kereket, levenni meg ugye nem bírják mert ott a ponyva, amihez először azt szét kéne vágni, kitalálni melyik kereken van a zár és aztán levenni a zárat(ami szintén nem egyszerű és 5 perces meló)és majd csak utána rakhatják trélerre, csak attól is félek ha pár ember abba leli örömét, hogy felborítják/megkarcolják stb... Tehát még sajnos mindig nem tudom mi lesz, az is lehet, hogy emiatt nem lehet majd motorom:'(

Ja és a legközelebbi rokon akihez betehetném 30km-re van:(

Azért köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 23. 13:23
 8/18 A kérdező kommentje:

Ja és igen az ETZ valóban nagyon "büdös" (bár én nagyon szeretem az illatát(nekem az..:D)de ezt nyilván nem várható el a lakóktól..)így meg lehet érteni, ha nem akarják(bár szomszédokat meg sem kérdeztem, mert házmester világosan kijelentette, hogy nem lehet)meg ugye "robbanás veszélyes"...

(Nem tudom, hogy a lépcsőházak alatti garázsokba lévő motorok/autók nem robbanás veszélyesek?Csak lépcsőházba tud felrobbanni?...

2011. aug. 23. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:
nem. a kedves lakók fognak felrobbanni,ha betolsz a lépcsőházba egy üzemmeleg ETZ-t...:D
2011. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen idáig értem meg minden, de ha a lépcsőház alatt robban a garázsba az ugyanúgy veszélyes..:D
2011. aug. 23. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!