Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 vásárlás?

Simson s51 vásárlás?

Figyelt kérdés
tudnátok nekem légyszi lehető legjobb állapotú simson s51-et linkelni ?
2011. aug. 23. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem fogom megkeresni helyetted. Neked is ugyan annyiból tart beütni a címsorba, hogy www.hasznaltauto.hu és rákeresni a Simsonokra.
2011. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. kérdező vagyok. én nem igazán értek hozzá hogy meik a jó és nem tálok ojat ami nagyon jó lenne. azok tetszenek amiket recés az ülés és ha lehet mindenképpen 4sebességes kéne. elnézést. nem azért irok mert lusta vagyok hanem mert a motorozást most kezdtem és emiatt a simsonokhoz még nem teljesen értek.előre is köszönöm.
2011. aug. 23. 20:12
 3/14 A kérdező kommentje:
75 ezer forint alatt szeretnék. bocsi. ez kicsit ojan mintha nektek parancsolgatnék hogy segitsetek de én télleg elég buta vagyok még hozzá
2011. aug. 23. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy jó példánynak tűnik. Gyárias, nem felújított blokkú, nem szétgányolt. Szerintem 55-ért elhozhatod. A "felújított" Simsonokat azért kell kerülni, mert a jóember felújítja szar csapágyakkal 4-5 ezer forintból, kalapáccsal szétszedi meg összerakja a blokkot és eladja aranyáron, mert ugyebár "felújított". Azért kell a gyáriakat keresni.

2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a példány annyira sajnos nem keltette fel az érdeklődésem. egy kicsitt fiatalosabbra gondooltam. de azért nagyon nagyon köszönöm a kedvességedet
2011. aug. 23. 20:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérem valai segítsen sürgős lenne
2011. aug. 23. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ehhez mit szólsz? Szerintem egész szép. Csak nézesd át szerelővel vétel elött, mert ezek hajlamosak állandóan elromlani, te pedig nem értesz hozzá, aztán csomó pénzbe belekerülhet.

2011. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi. ez már egész tetszetős csak igazából tolna megyében lakom és ez elég messze van. tudnátok még segíteni. kérlek titeket segítsetek ha tudtok és téllek szégyellem magam hogy ojan mintha ugráltatnálak benneteket de valóban nagyon sürgős lenne bocsánat és köszönöm. valaki tud még másikat ?
2011. aug. 23. 22:55
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

erről vélemény? nemtalálom a hirdető telefonszámát vagy íméljét

2011. aug. 23. 23:06
 10/14 anonim ***** válasza:
A telefonszáma ott van baloldalt lent. Az ilyenekkel érdemes vigyázni, mert ha arra sem képes, hogy normálisan kitöltse a hirdetését, akkor olyan lehet a motor is. Az a baj, hogy nem lehet belelátni a blokkba...
2011. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!