Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is visszataszítóak...

Szerintetek is visszataszítóak a robogók?

Figyelt kérdés
Rühellem ezeket a gépeket... Elcseszett forma, kényelmetlen, női ülésmód, és bőgő motor váltó nélkül... MIért alakult ez ki? Kinek van ilyen szennyekre igénye? Egy jó kis babetta többet ér, mint ezek.
2011. aug. 25. 19:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Még valami biztos. Egy gyári 50-es p*csköszörű soha nem fog menni valós 90-et, még ha 2 hónapig csak héliumon élsz, akkor sem. persze az megint más, amit az óra mutat.
2011. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért még van valami: Ha motorral megy az ember, és nem 40-50-nel, akkor már eleve nagyobb a balesetveszély, így nem árt egy motorosruha, akkor meg folyton öltözködni kell, mert az ember a munkahelyén ritkán lehet abban. Még 50-nél sem ugyanaz borulni, mint 35-nél. Így nem árt, ha az ember megfelelően öltözik.
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Viszont az öltözet korlátozhatja a felkereshető úticélokat.
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A 35 biztonságosabb a 90-nél, ha egyedül veszel részt a forgalomban, nincs semmi autó, nincs más résztvevő stb... Ilyen körülmények nemnagyon szoktak lenni. Ha viszont te 35-tel mész, a kocsi, ami hátulról elgázol, akkor annyira nem is biztonságosabb a lassú jármű. 140kg-s motorom van, az ő esetében 35-40 felett kezdődik az a tempó, amikor a motor biztonságosan halad előre, és nem kell egyensúlyoznod vele mint egy artista.
2011. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*a kocsi, ami hátulról elgázol 90-nel,...
2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nos akkor elárulom nektek röviden hogyan is születtek a mai robogó formák.

Minden Franciaországban kezdődött mikor is egy új dizájnt akartak kitalálni a kismotorok körében.A franciákat nem kell bemutatni szerintem a közlekedési eszközeik terén. Pláne akkoriban,, (Pl citroen kacsa, pallas BX stb, :P ) A piaggo átvette a formavilágot és egy egyszerű akár nők által is könnyen használható kismotort csináltak olasz módira. Ezek az olasz robogók piacra járásra meg munkába járásra lettek kitalálva a csóri melósoknak direkt nem az élménymotorozásra vagizásra. De mivel az ázsiaiak rengetegen voltak ők ezeket a motorokat lemásolták és egy másik irányba indultak el (mindenhonnan ötletetloptak),de a felhasználás jellege ugyan az maradt. Mikor a sport/speed motorok bejöttek akkor egy kicsit raktak hozzá a dizájnjából hogy kelendőbb legyen. Na és ezért néznek ki így ezek a mai robogók. Ezek nem élménymotorok ezt ne felejtsétek el. Bár nekem se igazán jönnek be. különösen nem értem a nagy robogóknak mi az értelme ,"de mindegy. Számomra egy jó enduró vagy crossmotor a királyság. A csajok szerint azok se szépek :D De énszerintem a legtutibb dolgok ,mert szinte nincs előttem akadály. A többi meg úthoz van kötve. Kinek mi jön be ez olyan dolog. A robogó az csak városi forgalomra lett kitalálva semmi másra.

2011. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 jawa mustangom és 2 babettám is de nem távolodnék el a rovogóktól se szerintem kicsir megbízhtaóbb mint a babetta meg a mustang bár ha elromlik valami otthon nehezebb kicserélni mustangnak egy lamellázáás gyerekdolog én is tervezem hogy ezek mellé veszek 1 robogót is de igazából én a régieket jobban szeretem de nincs bajom a robogókkal sem valakinek ezt tetszik valakinek az
2011. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Bevásárlómotor. És maradjon is meg annak.
2011. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

Leginkább a sok műmájer zavar, akik semmit nem értenek a gépekhez, csak villogni akarnak a hiper-szuper csili villi, sportmotor utánzat robogóval. És ezt még vagánynaka is gondolják, hogy tar gázzal üvöltetik lányülésben alattuk a vasat.


Igazad van,én sem szeretem az ilyeneket, zúg a motor mint az állat , viszont alig mozdul. Bár szerintem ha valaki 90-95 ig húzza neki ( mármint ha elmegy a robogója annyival ) akkor az szerintem nem gáz, az már igen szép teljesitmény. Személy szerint nekem SR 50-em van, szerintem a dizájn ennél a robogónál a legszebb, megbizható, megy is ( a többi robogóhoz,sőt még néhány 50es sportmotorhoz képest ) 1 gond van vele,hogy gyorsan meguntam. Megy, megy, de nekem unalmas. Mármint 2 év után. Mostmár inkább kacsingatok a váltós motrok felé, viszont a robogó vársoba, dugókba,autók kerülgetésére nagyon megfelelő ( számomra )

2011. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát ez hazánkban egy szívás. Ez egy Dél-Európa sikátoros városok tökéletes közlekedési eszköze. Ott nem csap el az autó, a robogóddal ha ügyes és óvatos vagy te sem csapsz el mást. Amúgy jogosan sok országban nem engedik hogy városon kívül használd.

Amúgy nálunk lenne jobb megoldás. És sajnos a szegénység miatt használnak ennyit itthon.

2011. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!