Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autót szeretnék venni,...

Új autót szeretnék venni, olyan Volvo S40-es méretűt. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha használt autót beszámítanak, az még jobb!
2011. szept. 1. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Volvo S40-est. Ford Mondeo, VW Passat, Opel Insignia. Merci C klasse BMW 3-as. Franciát nem merek ajánlani. Toyota avensis, bár szerény véleményem szerint nem a legkényelmesebb.
2011. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval a német márkákat ajánlod! A VW Passaton már gondolkoztam, de azért megkérdeztem, hogy hátha van valami más jó ötletetek! Volkswagenem már régebben is volt, az 12 éve egyfolytában üzemel. Köszönöm a választ!
2011. szept. 1. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

A VW Passat az eggyel nagyobb kategória.

A Bora és a Jetta ami S40-es méretű.

Én BMW 3-ast vennék a helyedben. Annak van presztízse, megjelenése.

2011. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Jetta tényleg jó ötlet, köszönöm. A BMW 3 is, de annak nem túl sok a fenntartási költsége?
2011. szept. 1. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Új autót veszel, a kötelező szervizek mindenhol drágák márkafüggetlenül, pár ezer forint eltérés van csak. Várhatóan az első 150 000 eseménymentes lesz( reméljük), tehát ilyen szempontból szerintem mindegy :)
2011. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alfa Romeo Giulietta, 159 bár azt már nem gyártják, de van még készleten új.

Lancia Delta, Ypsilon



Mégis mekkora árkategória??

Ott a sok jó japán ha a németmániásoknak mentetszik az a 4 megbízható, gyönyörű, és biztonságos OLASZ autó!


Én pont a németeket nem ajánlom, vagy ha nagyon akarsz, 60ezer km után add el, mert vége a jó időszaknak, jönnek az új baráti körök (autómentő, szervizes....)

2011. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
volvo s40et :)
2012. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!