Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a Mercedes-t?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 3. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem igen, megéri nagyon is. ez nem csak 1 autó hanem egy hatalmas élmény, egy jelkép...

hasonló bálnát vezettem sokáig csak az 500as (hullámlámpás bálnára cseréltem:)). ha nem gond az a tizenpár liter fogyasztás akkor gyorsan foglalózd le. nem is túl drága.

ha az előző tulaj cigó akkor felejtős, mert azok álltalában rajoskodásból agyonhajtják a drágát. a kasznit nézd meg mert hiába készült centis kazánlemezből attól még néha rozsdásodik.

2011. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, attól hogy ilyen olcsó, később a gatyád rá fog menni a szervizelésre. Ha mégis megvennéd, én szóltam.
2011. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olcsónak tűnik? Ilyen állapotú autót ilyen áron?Külföldi oldalakon 6e Euró alatt nem lehet találni.
2011. szept. 3. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez olcsó ???

Ősmercisként (vagy 50 vergával a hátam mögött) én bizony sokallom.

Közel annyit eszik ,int egy ötszázas csak feleannyira megy.

Ebben nagyobb rációt látok:

[link]

Ezt rendbeszedni akár 2-3 kilót ráköltve is nagyobb fantázia.

Mellesleg ennyi pénzért én a 177 pacis dízelek közt mazsoláznék...

[link]

[link]

Jó vadászatot Maugli !

:))

2011. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az automata váltót is figyelembe kell venni! Szervízelés horror lesz!
2011. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uramisten. Ez Magyarország, gagyi utólagos könnyűfémfelnik, pirosra festett féknyereg. Tanácsolom, hogy Németországban igyekezz ilyen autót venni, ott még őriznek méltóságot az autók.
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az irigység beszél belőled.Kiváncsi lennék te milyen verdával mászkálsz! Okoska!
2011. szept. 4. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Az irigység?:DDDDD Én leginkább ikarussal, néha néha bepattintom egy klimás volvoba is a kisseggem, mégritkábban 40+ éves veterán kék kocsikban állva utazom :P meg persze, ha egy nedves és izzadt testre fáj a fogam, akkor pedig combinóban élvezem a helyváltoztatás élményét. Mindezt 3850 kerek forintért ;D

Komolyrafordítva: ezeknek a merciknek pont nem ez a sufnituning a lényegük, de látom nem értesz. Nekem amúgy mindegy, vegyél csak ilyet, max oldalbahányom egy gyenge pillanatomban.

2011. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most Te a felnin akadsz ki, mikor azt bármikor cserélheti. Ezt leszámítva semmilyen kirívó tuningot nem látok, de még a felni sem valami agyonkrómozott 20+ collos feka felni. Külsőleg teljesen rendben van a kérdező által mutatott Merci.
2011. szept. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!