Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném megvenni ezt a...

Szeretném megvenni ezt a Mercedes-t. Eléggé messze van a lakhelyemtől. Érdemes elindulni és megnézni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 7. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Ezt a szart akarod megvenni? Hol kitűnő ennek az állapota? Leharcolt egy gépezet.

2011. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az az autó, amiért érdemes lenne sokat utazni - de még keveset sem. Félkész lakatolás a sárvédőn, bevakult fényszóró, leeresztett kerék, innen-onnan összehordott felnigarnitúra... Az összkép rettenetesen igénytelen. Közel sincs a hirdetésben említett kitűnőhöz.

A motortérről készített egyetlen, elmosódott fotó sem bizalomgerjesztő. Nem látszik rajta semmi értékelhető részlet. Én nem vágnék bele egy ennyire gyanús autó megvásárlásába.

2011. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kitűnő állapot... Ja... Csak éppen:


- lapos a kerék

- törött az eleje

- rommá van törve az első lökös

- teljesen más elni van jobb és bal hátul (egyik oldalon fekete, a másikon ezüst)

- le van törve az antenna

- a jobb első lámpában el van égve a foncsorozás, a másik oldali sokkal jobb állapotban van, tehát jó eséllyel cserélték, szintén törésgyanús

- nem csukódik rendesen a csomagtérajtó

És ez csak így kívülről... "Csörög a motor" -> szét van hajtva...


(+1: elég romos ház előtt áll, ha érted mire célzok)

2011. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
-teljesen másfelni*
2011. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Keveset futott,garázsban tartott,rendszeresen szervizelt-akkor mitől ilyen szakadt?
2011. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan: Te NORMÁLIS vagy? Tudod mennyit adnék én ezért? 300 Ft-ot, de csak az embléma miatt, mert az még megvan rajta, és némi krómpolír után a macskámnak zsinegre felfűzve játszani tökéletes. Gondolkozzál már, ember!!!
2011. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Cigánytól mercit venni? :D oh, yeah :) kiváló mercédeszt vennél 450-ért, az már biztos...

szétült ülések, telebagózott beltér, széthajtott versenyzésre használt motor, összevissza tört kaszni, lukas kerék, felemás felni... de.... tezsvértő' van, megbeszélhető, hogy maj' a gazsi okosba megjavíccsa neked.

2011. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azon kívül amit már leírtak előttem:


Szerinted egy ember aki 2 mondatot nem tudott leírni a hirdetésében hiba nélkül ( 10 hiba nélkül... ) attól érdemes autót venni?


Biztos rendesen cserélte benne az olajat is...

2011. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
450ért ezt?!!!! Te elvetemült vagy? Annyi pénzért bmeg már tiptop kocsit kapsz ha még nem is mercit de... és főleg nem egy leharcolt 20éves hulladékot defektes első kerékkel...
2011. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már a helyesírásból láttam hogy vasas romák az eladók.Nem is gondoltam ezt komolyan.Csak poén volt,kíváncsi voltam mit fogtok írni.
2011. okt. 7. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!