Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a kamionos élet?...

Roxor3 kérdése:

Milyen a kamionos élet? Kamionos szeretnék lenni és szerintetek megéri-e vagy nem? (most még csak 15 vagyok)

Figyelt kérdés

Szóval megéri-e vagy nem.. hogyan lehetek kamionos stb.

15 vagyok még szüleimnek nem mondtam el elképzelésemet jelenleg 2 tannyelvü német-re járok kereskedelem és marketing, üzleti adminisztrációra.. ezután lehetek még kamionos?


2011. szept. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha leteszed a szükséges forgalmi vizsgákat majd,akkor igen. De a kamionosok élete nem könnyű. 4-6 hetet vannak távol otthonról,és csak max.egy hetet közben otthon.
2011. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyedül mindig az nagy kihívás.
2011. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hány évesen kezdhetem el letenni a vizsgákat stb? És a német nyelv kell külföldi kamionozáshoz?
2011. szept. 5. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:

az én apum kamionos, ő szereti, mert nagyon régóta csinálja, de senkinek sem javasolja :D

gondolj bele, ha lesz egy családod, szinte sosem látod a gyerekedet, feleségedet...

vagy úgy alapból, melyik lány tolerálja majd, hogy hetente max (jó esetben) 2 napot vagy otthon? persze sokan mondják, hogy "jó pénzt" keresnek, ne panaszkodjanak, mert "csak" vezetnek, de azzal senki nem számol, hogy mennyi időt tölt egyedül és minden nap kockára teszi a maga és mások életét is...

szerintem gondold még át :D

2011. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy pár évig szeretnék lenyomni, nem egész életembe.
2011. szept. 5. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
pár év alatt nem jön vissza az a pénz, amit a jogosítványba stb. kell belenyomni
2011. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban még az se tudom, hogy 5 év mulva milyenek lesznek a dolgok mennyit fejlődik a világ stb...
2011. szept. 5. 16:19
 8/9 Bajer ***** válasza:
Ja és ha nem vagy színtévesztő, csak akkor vagy alkalmas a pályára.
2013. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gondold végig az egészet még egyszer, ha elmész sofőrnek az első párév nagyon élvezetes lesz, új helyeken jársz gyönyörű tájakon, majd megunod egy idő után is mire azon találod magad hogy leszálaz az autóról 10 évet lehúztál sofőrként, jelenleg 21 év a jogosítvány korhatár, ha csak egy pár évet is húzol le megszokod hogy folyamatosan mész nem fogod kibírni hogy egy helybe kell ülni egy irodában, ha vissza mész a szakmádba.

Én jelenleg is sofőr vagyok 10 éve csinálom 2 éve leszálltam autóról és vissza mentem dolgozni autószerelőként 1 hónapot bírtam ki úgy hogy műhelybe voltam napi 8 órába, hiányzott a változatosság amit az országúton kaptam/tapasztalhattam, most újból autón ülök, de megbántam hogy annak idén soför lettem


ut.: azt is tartsd szem előtt hogy rengeteg dolgot elfelejtesz,(akár 1-2 év alatt)amit az iskolába tanultál, nehéz lesz ujjból a szakmádba vissza meni

2013. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!