Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megeri kamionos...

Szerintetek megeri kamionos lenni?

Figyelt kérdés
14 -eves vagyok es nagyon szeretek vezetni apam autojat sokszor vezetem imadom a vezetest ezert gondoltam hogy nekem ez paszolna szerintetek megeri ?es teleg van olyan hogy le utnek amikor pihensz vagy annak nagyon kicsi az eselye?
2011. szept. 24. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Csak annak akinek nincs családja nincs élete nincs jövője nincs múltja.
2011. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mert neked van multad ?
2011. szept. 24. 21:51
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is gondoltam már rá, imádok kocsiban ülni, még a szomszédba is azzal megyek. Egész nap ülni a kamionban, zenét hallgatni, esténként meghúzni az útszéli ribiket, és az a sok pénz:D Maga az álom:) 18F
2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
egyforman gondolkodunk de azert a ripiket ki hagynam vagy az muszaly a kamionos eletbe?
2011. szept. 24. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem mindegy, hogy akarsz kamionozni. Ha európát akarod járni, akkor vagy ribik vagy maszti. Hosszútávon sztem senki nem állna le veled. Ha viszont gyakran haza tudsz menni, csak a környéken kamionozol akkor lehet barátnőd is.
2011. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hat igen ezen en is gondolkotam hogy vagy kamion vagy csalad de meg nem dontotem el
2011. szept. 24. 22:07
 7/16 A kérdező kommentje:
de amikor latom azokat a dogos kaion belsoket
2011. szept. 24. 22:09
 8/16 anonim ***** válasza:
na azért nem olyan rossz ez a kamionos élet! ribik nagyon jól hangzik de akkor válthatsz bérletet a bőr és nemi beteg gondozóba! zene hallgatás egész nap ez jól hangzik, de egy idő után már meg unod , egy biztos ,hogy világot látsz .az eu ban a leutés az azért ritka ,mert ha olyan a szállítmány akkor meg van határozva hol és mikor állhatsz le még azt is figyelik hogy 50 percnél tovább nem állhatsz meg mert rögtön hívnak telefonon ,hogy mi van miért állsz még, tudják és látják mikor jár a motor mennyi üzem anyagod van , látják ha nagy az üzem anyag szint esés, pontosan időben oda kell érned az árúval a le és a fel rakóra egyaránt .! a vezetési időt nagyon figyelmesen kell csinálnod mert ha túl vezetsz akkor millás tételre büntetnek! pénz vannak jól fizető cégek oda bejutni szinte lehetetlen ahol meg keresik a sofőrt ott meg nincs pénz, hirtelen ennyit a kamionos életről, családdal is össze egyeztethető ,de nagyon hűséges asszonykát kell szerezned!!
2011. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Gondolkodok és gondolkodtam rajta énis... a szomszéd városban van egy kamionos cég, oda jó lenne "beépülni" :D ha minden jól megy.


És ajánlom ezt a régebbi kamionos sorozatot :D


http://www.youtube.com/watch?v=KzgbeatdGpI


T.I.R. (Due assi per un Turbo)


1987-ben bemutatott olasz–magyar filmsorozat, amely a kamionosok életét mutatja be. Az epizódok mind önálló történeteket mesélnek el, nem épülnek egymásra. A főszereplő két kamionvezető.

A kamion márkája: Iveco Turbostar, beceneve Vörös Rák.

További állandó szereplők: Orazio, a szállítmányozó cég elnöke és Gio, a lánya.


[link]


Nemtudom letudod-e tölteni, remélem sikerül.

2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van az elsőnek. Kamionozni, csak annak ajánlott főleg hosszútávon, akinek nincs családja.
2011. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!