Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien a kamionos élet?

Mien a kamionos élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rossz egy kicsit az anyagi helyzetünk és a kamion mellet gondolkodok hogy el kéne menni, de nem tudom megéri-e mégpedig hogy mennyit lehet kapni, mennyi megy el kajára, vonnak-e le ha nem érsz a lerakódóhelyre időbe, stb?


2011. ápr. 1. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem lennék kamionos, sokszor hallani hogy balesetet okoznak mert elalszanak vezetés közben annyira fáradtak
2011. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
belföld vagy nemzetköziben gondolkozol?
2011. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
első válaszoló az hogy te nem akarsz kamionos lenni az a te dolgod ,de azt is nézd már meg kik okozzák a balesetek nagy részét és utána magyarázz
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem könnyű.
2011. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Külföldi minenképpen
2011. ápr. 1. 19:37
 6/18 anonim ***** válasza:
hát mivel 0km es vagy valószínű wabereshez tudnál menni hát ahogy tudom ott 300 ezer körül van a fizu hát kb 250et kapnál meg szerintem levonások meg jó formán mindenhol vannak túlfogyasztás egyebek
2011. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudás jogsin kívül nem kell, max nyelvet beszélj. Azt hogy megéri e te neked kell eldöntened, NO család, NO mosakodás, húzós menetrend, folyamatos lehúzás stb. Fizetés kb 300e, külföldön(pl németországban) akár 600e...Kajára kevéskét adnak, de az semmire nem elég neked kell megoldanod.
2011. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Fecc ***** válasza:

Ha megvan a C-E kategóriás jogsid,akkor próbáld meg,de az Úniózásba ne kezdjél bele,felesleges,sokat vagy kinnt,amit keresel,abból meg többet kell költened az el látmányra,az meg akkora hülyeség hogy nuku tisztálkodás meg fürdés,a java pihenőhelyeken,benzinkutakon,Hofokban,van lehetőség a tisztálkodásra,ruha mosásra,internetre.

Embere válogatja meg,hogy ki nem sajnálja magától az ilyet,2-3 euróba kerülnek ezek,de vannak kedvezmények,tankolásnál,amit felhasználhatsz ételfogyasztásra,vagy fürdésre.


Ha nincs,akkor meg lehet venni műanyag kannát,az alján kis műanyag csappal,lehet tisztálkodni abból is,

2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem könnyű. Állandóan menni. Én úgy vagyok,hogy két hét kint,egy hétvége itthon. A pénz pedig annyira elég h ki lehessen fizetni amit kell. Kaját pedig a saját pénzedből kell megvenni. ha nem érsz oda időben,akkor vagy nem raknak le,csak másnap,vagy ha hétvégén nem akkor kint ragadsz és meg várod a hétfőt,de ez esetben el b*sztál egy fuvart,mert ez idő alatt már rég vihettél volna vissza árut,ez pedig kevesebb pénz. nagyon oda kell figyelni. Ez nem csak a vezetésről szól. itt az idővel futsz versenyt. de sok sikert. Üdv: egy kolléga.
2011. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Waberershez NE menj! Ismerősömet jó pár millió km-el a lábával felvették, hogy majd itt milyen jó lesz neked...Persze..., be volt ígérve a nagy fizetés, Kánaán minden. Minden levonás, meg gyorshajtásra ami nem igaz levonják az egész fizetését! Múlt hónapban 70.000Ft-ot kapott úgy, hogy egy napot nem volt otthon!
2011. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!