Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval hol lehet parkolni...

Robogóval hol lehet parkolni a városban?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom parkolójegy nem kell rá, de csak simán be kell vele állni egy üres helyre? Ha igen, akkor hogy rögzítem? Vagy inkább valami mellé ahova oda tudom láncolni (biciklitároló, korlát...)? Esetleg járdán lehet hagyni?
2011. szept. 8. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Járdán is megállhatsz vele, ha marad a gyalogosoknak másfél méter. De legjobb valami nagyobb erősebb oszlophoz hozzákötni. Parkolójegy valóban nem kell.
2011. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha parkolóhelyet foglalsz el, akkor fizetned kell érte.

Egyébként oda teszed ahova akarod csak ne legyen útban senkinek.

2011. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy kell fizetni.
2011. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű lenne járdán megállni vele nem az amúgy is kevés parkolóhelyet elfoglalni. Főleg hogyha valami barom állna ott meg lehet még fel is borítja a robogód.
2011. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 8. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

09-08 15:15

Velem pont hasonló történt. Cora előtt parkoltam, aminek ugye köztudott mekkora parkolója van. Alig voltak, ahol én megálltam a robimmal, se mellettem, se mögöttem nem állt egy kocsi se. Szépen leparkoltam, gondolván, nekem is jár a jog, hogy odaálljak, meg amúgyis nagyon kevesen vannak. Na kijöttem, elment mellettem egy pasas a csajával és csak annyit hallottam "A sok b*zi megáll ezzel a csotrogányával a kocsiknak szánt helyen, tudnám ki vezeti jól megb*sznám". Ekkor elkezdtem gyanakodni, hogy valahol ebbe a szituba benne vagyok én is. Odaértem, hát persze, hogy fel volt borítva az Apriliám. Na jólvan, eldurrant az agyam, pasi után mentem, behúztam neki egyet és csak annyit mondtam. "Na ki b*sz meg kit..". Aztán eljöttem, azóta se hallottam a hapsiról. Fel nem jelentettem, mert valószínűleg ezután nem lenne semmi, de azért így utólag is jónak gondolom a 'pofont'. :)

2011. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os... persze, megütötted... a guta ütött meg maximum téged :D
2018. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!