Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A km/h mérőm csal,20 km-rel...

A km/h mérőm csal,20 km-rel többet mutat, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy indulásnál már egyből kiugrik a mutató a 20-as pontból (20-220-ig mér az óracsoport) Kérdésem annyi, hogy a megtett utat is rosszul méri? illetve a hőfok visszajelző sem működik (ez már nagyobb baj) viszont a ventilátor működésbe lép egy bizonyos hőfoknál, szóval a termosztát működik! Mi lehet ezekre a
2011. szept. 12. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már több gond van, akkor vidd el autóelektronikai műszerészhez, ott bemérik hogy mi a gondja baja aztán megjavítják vagy cserélik a műszereket.
2011. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A húsz az már sok. Nekem a Peugeot 307em is csal, de abba direkt van beletéve. De az is maximum 7-8 km/h-t. A városvan biztos van ilyen nyílt trafi, hogy kiírja, hogy mennyivel mész, ilyen generali biztosítós. Azon nézd meg, pontosan mennyit csal.
2011. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 2-4 km/h val csal, és egy nyilvános mérőn tudtam meg hogy 48 helyett 52 vel megyek, ilyen kisebb eltérésekért még nem büntetnek, de a 20 az tényleg sok már. Javaslom hogy vidd be szervizbe átnézetni mert lehet elállítódott valami.
2011. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen fölfelé csal, előírás, de ha tutira akarod tudni, 30eFt-ért bárhol lehitelesítenek az út mellett :)
2011. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg nem jó méretű gumit/felnit használsz .
2011. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem opeled van? Mert az 0-20ig nem tud mérni rendesen. Ráadásul nem is 0-tól indul az óra, hanem 20tól. Fölötte is csal, de már nem annyit, 50-nél 6ot, 100nál 10et. Nem kell érte aggódnod szerintem, nekem is így volt, aztán GPS-szel kimértük.
2011. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!