Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése után,...

Jogosítvány megszerzése után, mikor adták oda a szüleitek az autót egyedül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön. Alig várták, hogy mehessek egymagam is, ne kelljen mondjuk furikázni a boltba. (Kint lakuk a pusztában, bárhova menni kell furikázni kell.)
2011. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor látták,hogy nem bénázok és óvatos vagyok :)

Nagy élmény volt egyedül autót vezetni,,,:)

2011. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem emlékszem pontosan. Eleve hátrányból indultam, mert egy Ford-on tanultam. Akkor nekünk nem volt otthon autó. A jogsi megszerzése után kb 3-4 hónappal vettünk egy kocka Ladát...a Ford-hoz képest nagyon nehéz volt vezetni, nehezen boldogultam minden részével szinte. Elég sokat bénáztam, de talán 3-4 hónap múlva már nem kellett, h mellettem üljön senki. (Nem vezetek/vezetünk rendszeresen, heti 1-2 alkalom.)
2011. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 hónap után. Addig minden nap mentünk "gyakorolni", mindenféle forgalmi helyzetet, tehát mindig ült mellettem valaki az anyósülésen. Így győződtek meg arról, hogy menni fog. :)
2011. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megjött a jogsim elballagtam érte a postára, hogy átvegyem. Mire hazaértem - kb. 40 perc - egy Trabant állt a ház előtt. Azt hittem, hogy jött valaki hozzánk.

Bementem és akkor odaadták a kulcsot és a forgalmit. Én meg majdnem elbőgtem magam :DD

4 hónapig használtam a kisautót, nagyon a szívemhez nőtt. De megtanultam rajta vezetni, szívtam is vele jó párszor.

Utána szülinapomra kaptam egy másik, ezerszer strapabíróbb, fiatalabb autót. 5 évig volt meg.

2011. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1 évig mindig ült mellettem valaki, viszonylag nagy autónk volt, nehéz volt megszokni, utána mentem vele egyedül is, majd a szülinapomra én is autót kaptam, tipikus kisautót, olyat, amin nem baj, ha bénáskodom,nem dől össze a világ, ha meghúzom, szóval nem egy luxusautót, de én imádom, a mai napig azt használom és sosem bénáztam vele, ha testvérem nem edzene rajta, akkor egy karc sem lenne rajta.

Imádok vezetni:)

2011. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sajnos 3-3,5 hetet kihagytam mivel nem volt autó (nagybátyjám elköltözött és neki volt csak autója a családban)

aztán 3,5hét múlva saját pénzemből megvettem az autómat és ezzel jöttem el (rögtön Pesten kezdtem a vezetést... Onnan kellett elhoznom a vásárolt autómat) :) Nagy boldogság volt számomra!

2011. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó nektek :)
2011. júl. 28. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért itt sem mindegy, milyen célra. Hogy elmegyek vele a sarki boltba, esetleg a 30 km-re lévő városba, netalán több napra a 200 km-re lévő Balatonra. Az 1. kategória nem volt nagy szám, szinte rögtön, a 2. az csak 6 hónap után jött el (hozzátenném mondjuk, hogy előtte nem is kértem), a 3. kategória meg most, 9 hónap után (de azt sem kértem korábban).
2011. júl. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felügyelettel (úgy hogy ültek mellettem) az első perctől használhattam. Egyedülire pontosan nem emlékszem, de pár hónapon belül szerintem már mehettem egyedül vidéken rövid távokon.
2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!